Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan hogy nőért...

Volt már olyan hogy nőért vagy férfiét verekedtél?

Figyelt kérdés
Tegyük fel feleségedre vagy férjedre nyomul valaki és téged nagyon zavar,ok két ember kell hozzá,de mondjuk a párod nem akarná,de azért imponál neki,te bevernéd a fickó vagy a nő arcát?Tudom erőszak nem vezet semmire,de van akiknek csak az használ addig nem áll le.
2014. júl. 31. 21:36
 1/9 A kérdező kommentje:
A nő arcának a beverését a feleség részéről gondoltam természetesen,hogy a feleség veri be a nő képét aki nyomul a férjére.
2014. júl. 31. 21:38
 2/9 anonim ***** válasza:
nem
2014. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

NEM!

Rám addig nyomul valaki, amíg hagyom. Ha a párom beverné az illető arcát, akkor utána nem lenne a párom, mert viszolygok az egresszív emberektől.

2014. júl. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Annál többre tartom magam minthogy elkezdjek verekedni egy nővel csak mert szemet vetett a férjemre. Bízom a páromba a inkább :)
2014. júl. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, bár eléggé fel tudnak húzni az olyanok, akik attól érzik menőnek magukat, hogy más párjára hajtanak rá, mert sikerélményük lesz tőle.
2014. júl. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerencsés emberek közé tartozom, a férjem pattintaná le magáról a nőcskét, ha kikezdene vele, és fordítva is így van :)
2014. júl. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én nem mernék, mert nem tudok verekedni, félek megölném véletlen (pl leesik a lépcsőn, beveri a fejét...)nem hiányzik a börtön
2014. júl. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még nem.
2014. júl. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy nem aláznám meg magam,verekedjek egy pötsért.Ha megnyerte had vigye.Különben is egy pasinak meg egy farka van,amire olyan nagyra van,nekem meg annyi lehet amennyit akarok.A teperésről annyit,probáljon meg valaki engem elcsábítani ha én nem vagyok rá vevő!
2014. aug. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!