Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Verekedtél már a párodért/szer...

Verekedtél már a párodért/szerelmedért? Tök mindegy, hogy fiú vagy, vagy lány.

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 22:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Kultúrembernek tartom magam, ezerszer inkább meg tudok valakit szavakkal bántani. Na de hogy szerelemből? Még ennyit sem.
2011. márc. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

Csatlakozom az elsőhöz... Szavakkal sokkal jobban lehet valakit bántani mint puszta kézzel. Soha nem verekedtem, pasiért meg főleg nem.

Bár az utolsó hosszú kapcsolatom (3 év) 17 éves ribancát megtudtam volna csapkodni, de hál isten soha nem találkoztam vele személyesen. :) Helyette sms-be nyilvánítottam ki a véleményem, szarul járt, és ráadásul ő kezdte, nem is én. :D

Nem érdemes verekedni. Ha megvered attól jobb lesz?

2011. márc. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%

Második vagyok:

Lemaradt, hogy 22 éves vagyok.

2011. márc. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%
Első voltam. Én is 22 vagyok :)
2011. márc. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem is sokkal inkább meg lehet bántani valakit szavakkal, nekem is inkább az a "fegyverem"..

De olyat is ismerek, aki hiába talpraesett srác - szóban is az emberek nagy részét le tudná kezelni -, mégis esküszik arra, hogy a fizikai fájdalom mindenkinél a leginkább "meggyőzőbb"..

2011. márc. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%
(Legutóbbi vagyok, 28N, és az említett srác is :)
2011. márc. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

röhejesnek tartom akár férfi, akár nő részéről a verekedést egy ellenkező nemű miatt.

igen, az oroszlánoknál vagy más állatoknál ez normális, az embereknél nem.


ha valaki el akarja szedni a páromat, akkor még csak szóra sem méltatom. nem alacsonyodok odáig, h ezért egyetlen szót is pazaroljak...


egyedül talán azt tartom elfogadhatónak, ha egy férfi inzultál egy nőt, és a nő párja a védelmére kel. az lovagias dolog, nem lenne ellenemre, ha a párom ezt tenné értem.

persze nem vagyok híve az erőszaknak, de amilyen az adjon isten, olyan a fogadj isten...

2011. márc. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Azzal egyetértek,hogy sokkal jobban lehet valakit szavakkal bántani,de ahhoz érteni kell...A verekedéshez meg erő kell...Nekem egyik se menne,úgyhogy alul maradnék ilyen helyzetben...Viszont nem kerültem még ilyenbe,mert nem volt még párom.
2011. márc. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%
Mesélj kérdező, te kiért verekedtél?
2011. márc. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%

csak féltékenység miatt nem verekednék...de ha fenyegetett helyzetben lennénk(mondjuk 3-4 ember belénkkötne, és tettlegességet kezdenének) nem hagynám, h egyedül verekedjen.

egyébként én még azt sem mondanám, h mindig a szó a legjobb fegyver.

én az összes ellenségemet a hallgatással győztem le.

végig higgadtnak látszom kívűlről, ezzel mérhetetlenül ki lehet idegelni sok embert...utána következik, h eldurran az agyuk, és elkezdenek szitkozódni, és kiabálni.

ilyenkor kell hallgatni, és az arcukba mosolyogni, v. még csak rájuk sem nézni - ez a leghatékonyabb...a konfliktuskereső emberek nem bírják elvisleni,ha az ő hatalmas eoista fejüket v.ki semmibe meri venni ;)

ilyenkor magukat teszik nevetségessé, én pedig győztesként sétálok el...volt 1 csaj, aki féltékeny volt rám,m azt hitte, közöm van a fiújához...nyíltan szidott, furkálódott utánam, mindenhol azt terjesztette, emkkora cafka vok...én nem reagáltam rá. éppen ezzel a viselkedésével hívta fel rám a barátja figyelmét...azóta már én vok a nője, a csaj meg megpukkadhat.

2011. márc. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!