Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, feleségek, meddig...

Hölgyek, feleségek, meddig toleráljátok a párotoknak ha munkanélküli és (nem saját hibájából)?

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 18:33
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
28%
17: Nem, csak megfigyeltem, ha a nő otthon van sokáig, az tolerálható, mert így meg úgy, de ha férfi, akkor ő már két hét után rohadt utolsó lusta féreg, akkor is, ha a lelkét kiteszi álláskeresés ügyében...
2014. aug. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
69%
a nők a gyerekkel vannak otthon sokáig és olyankor nagyon is sokat dolgoznak
2014. aug. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
79%
21-es: bár nem értek egyet azzal, hogy máshogy kéne kezelni a két nem munkanélküliségét, szerintem erre az a magyarázat, hogy ha egy nő elveszti a munkáját, nagyobb az esély, hogy akkor legalább a háztartást vezeti. Míg egy férfi ritkábban várja vacsorával a feleségét a nehéz nap után.
2014. aug. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Ha keres de nem talál semmit sem (értem ez alatt akár a segédmunkát is,csak legyen valami) akkor akármeddig (jóban-rosszban) ha azt látom,hogy nem is keres,örül hogy eltartom,és elkényelmesedett ebbe,akkor nem sokáig.

Barátnőm járt úgy,hogy nem is keresett a férje,még az elején azt mondta,hogy de,keres,aztán már azt,hogy jól el vannak így egy fizuból.Na akkor a barátnőm azt mondta azonnal beadja a válópert,érdekes mód,2 héten belül lett munka a pasinak :D

2014. aug. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

A férfi mivel fizikailag is erőseb mint a nő, végzettségen aluli munkát is elvállalhat ha "akarja".


Ha Te minél tovább tolerálod,hogy nem dolgozik Ő meg úgy tesz minta keresgélne, (sajnáltatva magát) annál inkább rád fog szállni. A végén téged fog kritizálni, amiért nem érted meg.

2014. aug. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
64%

Az én férjem gyakorlatilag tíz éve nem dolgozik, illetve alkalmi munkákat vállal. Elmehetne dolgozni, kapna minimálbért valahol, csak ilyeneket talál és tényleg nagy nehezen. Annyi pénzt meg néhány alkalmi munkával is megkeres, ez igaz.

Hát bele nem szakad azért, h találjon valami értelmeset, ezt el kell ismernem.

Azt is, h rohadtul idegesít ez. De nem is a pénz része, hanem a haszontalanság, a semmittevés (netezik egész nap meg a hobbijával foglalkozik).

Én nagyon jól kerestem amíg dolgoztam, ez is nyilván kényelmi pozícióba lökte őt, nem a megélhetést kellett biztosítania.

Sajnos azóta se csipkedi magát, mióta megszűnt a munkám, pedig ebben reménykedtem, vagy legalább abban, h az agyára megyek, ha én is itthon vagyok, de nem.

(Olyan az összes szakmája, h mára már nincs rá igény sajnos. De azért ennyi év alatt bármit csinálhatott volna, amitől előbbre jut, ez tény.)

Egyetlen oka van, h tűrök: szeretem.

2014. aug. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
95%
Hú,de szép lehet,ül otthon a 10 éve munkanélküli tohonya,semmirevaló férj akinek derogál dolgozni,meg most már a nő is,és szeretik egymást.Miből éltek?
2014. aug. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Az előttem szólónak üzenem:


Később nagyon meg fogod bánni, hogy kitartasz egy ilyen ember mellett!

Az életben nem fog megváltozni, mert nincs miért. Egy idő után a párkereső oldalakon fog landolni, sajnáltatni magát mennyire magányos.

2014. aug. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Ha már nem ezt teszi...

Esze az van mindenesetre...

2014. aug. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Engem mikor "idegesített", hogy párom nem elég hatékony a munkakeresésben, akkor fogtam magam és én is keresgéltem és elküldtem az önéletrajzát (kis nyilvántartást vezettünk, hogy ki hova mit küldött, hogy ne küldjünk duplán).


Kb egy hónap volt így (előtte is egy hónapot próbálkozott 0 sikerrel) és 4 jó helyből választhatott.

2014. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!