Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanál a pároddal ebben...

Szakítanál a pároddal ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Az élet gyakorlatias oldalán mindig melletted áll, támogat. Anyagilag nagyon önzetlen. Viszont: hiába mondja, nem érzed, hogy szeret, apro szeretetmorzsák után kapkodsz, és közben egyre boldogtalanabb leszel? Gyerek is van.
2014. aug. 10. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Elõször nem, igyekeznék fellobbantani a làngot. Ha vevõ rà akkor ugye haladunk valamerre, ( persze ne.mindig csak én igyekezzek) ha nem, akkor egyértelmû. Esetleg egy féltékennyé tevés, hogy megmutassam lenne kivel pòtolni , de ha semmi akkor egyértelmûen lapàt. Ha van gyerek ha nincs.
2014. aug. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem, megkérdezném, hogy szeret-e. Ha igent mond közösen módot találnék rá, hogy ezt fejezze ki minél több formában és nagyobb gyakorisággal.


Művelődnék a témában először is. Gary Chapman könyveit ajánlom. Valószínű más a szeretetnyelvetek...

2014. aug. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Eleve nem ertem, hogy igy hogy vallaltal vele gyereket. Ha akkor megfelelt igy, akkor most is jo kell, hogy legeyn.
2014. aug. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%

Igen, szakítanék! Nem elég hogy mellettem áll, sőt anyagi biztonságot nyújt, a közös gyerek se! Nekem ne csak mondja hogy szeret hanem mutassa is ki, minden nap, legyen a csicskám érzelmileg, mert mi az hogy csak 90% ba tökéletes.

Szakíts, válj el, persze a gyereket mindenképp vidd! Így kérhetsz ugye gyerektartást amiből eltartod majd magad és a khm, gyereket is! Szerezz egy új pasit akitől úgy érzed megkapod azt a bizonyos szeretetet , a gyerektől az apját meg nyugodtan tiltsd el mert miért ne!

Nem akarok ítélkezni, de rohadjon meg minden nő! bocsánat, ítélkeztem!

2014. aug. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!