Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az, ami miatt mindenképp...

Mi az, ami miatt mindenképp szakítanál a pároddal?

Figyelt kérdés
Ami megbocsáthatatlan, ami nem fér bele a te értékrendedbe.
2009. okt. 30. 13:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Ha megcsalna, vagy megütne akár egyszer is. Mindkettőre volt már példa az eddigi párkapcsolataim alapján, még aznap szakítottam. Engem ne alázzon meg senki megcsalással, ha pedig férfi létére csak veréssel képes kifejezni azt, hogy nem ért velem egyet, azt nem tartom emberi lénynek.
2009. okt. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%

megcsalás.

De ez az értékrendes szöveg nagyon ismerős az egyik topicból ahol a csaj 50sráccal feküdt le az exével együtt gruppenben, köztük igénytelen cigókkal stb-vel is. Pl az se férne bele az "értékrendembe".

2009. okt. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
ha huzamosabb ideig nem vagyok boldog, ha nem érzem már vele jól magam, ha már nem szeretem.
2009. okt. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Ha kezet emel rám és megcsal.
2009. okt. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Ha megcsalna, vagy ha megkérne, hogy csináljuk hármasban. Nem akarok osztozkodni senkivel, és nem is hiszem, hogy a párom belemenne, ha annyira szeret.
2009. okt. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


ás ezekben az esetekben akkor is szakítanátok vele, ha igazából még szeretnétek és hiányozna utána?

mert ugye lehet olyat is szeretni sajna, aki nagy fájdalmat okozott neked...

2009. okt. 30. 13:50
 7/21 anonim ***** válasza:
45%
Ha azt mondja minden nap hogy nagyon szeret és én vagyok a legfontosabb az életében.
2009. okt. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
13:46 voltam, én akkor is szakítanék ha szeretném, az én bizalmamat sajnos nagyon könnyű eljátszani, és egyikünk se érezné jól magát utána a kapcsolatban, mert nem tudnék megbízni benne.
2009. okt. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
ha megcsalna, és ha kezet emelne rám!
2009. okt. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
Ha kezet emelne rám, ha kiderülne, hogy gyereket csinált másvalakinek, és ha már sehogy nem tudnék arra választ adni, hogy miért jó nekem ez a kapcsolat.
2009. okt. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!