Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a 3 éves öcsémme...

Mit csináljak a 3 éves öcsémmel, ha Németországban lakunk, neki nincs ovi, barátai sem nagyon, mert még nem beszél németül, és egésznap engem nyaggat, hogy játszunk?

Figyelt kérdés
19 évesen nincs kedvem egész álló nap plüssfigurákkal bábozni meg autókkal játszani, dehát azt sem szeretném, hogy rosszlegyen neki. Kicsit már kezd az agyamra menni. Van bármiféle ötletetek, hogy mit tegyek?
2014. aug. 14. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Kettesben vagytok egész nap?
2014. aug. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Vidd el jatszoterre.Tapasztalatbol mondom,remekul megfogja ertetni magat.Es meg tanulja is a nyelvet.Vidd fagyizni,kerekparozni.Kicsit lefarad,aztan alszik egyet delutan.
2014. aug. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vannak olyan közösségek, amik gyerekeknek arra szerveződtek, hogy megtanulják a nyelvet. Direkt külföldieknek van, a németek egy szervezetten csinálják.


Oda el kell vinni, és semmi idő alatt megtanulja a németet. Ilyen korban még elképesztő gyorsan megy, viszont kifejezetten ártotok neki, ha most ezt nem teszitek meg, mert akkor nagyon megnehezítitek a dolgát.

2014. aug. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*ezt
2014. aug. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak most nyáron nincs neki ovi, vagy nem is jár egyáltalán? Egyébként a játszótér jó ötlet, ilyen fiatal korban valószínűleg nagyon könnyen megtanulna kommunikálni a többi gyerekkel (legalábbis akkor, ha barátkozós fajta).
2014. aug. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Születiek dolgoznak? Mondd meg nekik,hogy nem vagy 0-24es babysitter.

Persze foglalkozz vele, de neked is van életed, az öcsédet oldják meg ők.

2014. aug. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Igen, most a nap nagyrészében kettesben vagyunk, édesanyánk iskolába, utána pedig dolgozni jár. Most a nyáron nincsen neki ovi, ezért én vigyázok rá. Biciklizni, kacsát etetni szoktam vinni, valamiért anyukánk viszi mindig játszótérre. Most pár napja esik az eső egésznap, de majd holnap már remélem, el tudom vinni oda is:)

Mindjárt utánanézek ezeknek a gyermekeknek való közösségeknek is. Még egyszer köszi!:)

2014. aug. 14. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!