Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérdésem azokhoz szól akiknek...

Kérdésem azokhoz szól akiknek a szülei elváltak, majd újra házasodtak. Ti szeretitek a szüleitek új élettársát? Nő/férfi

Figyelt kérdés

Ti szeretitek a nevelő anyátokat/apátokat?

Ha nem , akkor miért nem?



2014. aug. 30. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Ėdesanyàm ėlet tàrsàt nem szeretem mert: amikor 15 ėves voltam ugy gondolta hogy egyedül kėne ėlnem ės eltartani sajàt magamat. Iskolàbol is kivet. Ja ės neki van sajat gyereke akit termeszetesen nevel eltart pedig 25 eves.


Ėdesapàm ėletàrsàt azėrt nem szeretem:mert amikor ki dobtak ottholrol nem szàmithatam ràjuksem. Ėletàrsànak nem lehet gyereke,ės egyszerüen utàl engemet ės a tesoimat is.


Amióta elvàltak a szüleim szėt hullot a csalàd mindenki ment a feje utàn ės mi pedig egyedül nevelkedtünk fel.....

Azota helyre tudtam tenni az ėletemet, normàlis csaladi ėletet ėlek,szüleimel nem beszėlek.

2014. aug. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Ėlettàrsa*bocsi*
2014. aug. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem apa feleségét, mert nem próbált meg anya helyébe lépni. Ez jól esett, mivel sajnos anya öt éve meghalt. :( 21/l
2014. aug. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én nagyon jóban vagyok anya élettársával. mindig is jóban voltunk. neki nincsenek saját gyerekei de hozzám mindig úgy viszonyult mintha a sajátja lennék
2014. aug. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nevelőfaterom egy idióta, már elég régóta vannak együtt anyámmal, utálom mind a kettőt, nem is tudnám megmondani, melyik a hülyébb.

Apám felesége jó arc, ők olyan 6éve vannak együtt, aranyosak, van 3 kisgyerekük is, szívesen vagyok mindig náluk.

2014. szept. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!