Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi tudatosan csalja...

Ha egy férfi tudatosan csalja a párját akkor vajon mennyire szerelmes még?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok szeretője egy férfinak sajnos, nagyon rossz helyzetbe kerültem, viszont szeretem és nem tudom megszakitani ezt a viszonyt.

24/L 29/F


2014. aug. 28. 14:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Én is voltam hasonló helyzetbe. ott egy év után derült ki, hogy nem akar semmit tőlem. Csak porhintés volt, hogy elválik a feleségétől.


26F

2014. aug. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

* a férjétől


mert hetero vagyok. és házas nő volt az alany

2014. aug. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ő szeret téged, de nem szerelmes beléd. Körülbelül ennyire. Szerethet, persze. Úgy, mint előtte, ha az összetartásról és a kompromisszumokról beszélünk, de az a bizonyos láng..... már nincs.


Akkor pedig biztos, hogy nem leszel boldog.

2014. aug. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ő még csak jegyes
2014. aug. 28. 14:43
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelmes. Sem egyikbe, sem másikba.
2014. aug. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igazán senkibe sem szerelmes. Biztosan szereti a feleségét, kényelmes neki a biztonságos otthon, a megszokott légkör, család, közös barátok, stb. Te pedig az izgalom vagy neki, a kikapcsolódás, feltöltődés.

Ha egy év után nem merült fel benne az az igény, hogy veled legyen rendesen, akkor szerintem már nem is fog.

2014. aug. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak jegyese?

Akkor így még biztosabb, hogy senkit sem szeret, maximum önmagát.

Ha már a jegyesét csalja, akkor az érdekes házasság lesz.

Te szempontodból is rossz, hogy még csak nem is házas, még a jegyesét sem képes otthagyni érted.

2014. aug. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerelemes? Semennyire, mert ha beled lenne szerelmes akkor semmi nem erdekelne es otthagyna a csaladjat csak hogy veled legyen veled aludjon minden este es melletted ebredjen minden reggel.

Ha viszont a felesegebe lenne szerelmes akkor nem csalna veled.

Ebbol az szokott lenni, hogy egy harmadik no miatt hagyja ott a feleseget akibe valoba szerelmes lesz vagy soha nem lep ki a hazassagbol mert kenyelmes es biztonsagott nyujt neki, de mindig lesznek szereoi.

2014. aug. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A többiek szépen megválaszolták, főleg az utolsó. Nem szerelmes belé, sem beléd. Ettől függetlenül szerethet téged és a másik nőt is, de nem szerelmesként. Ha már egy éve ez megy akkor szerintem ne számíts sokra, nem fogja otthagyni őt, te érted, szóval egy kicsit nyersen hangzik, de csak a szex miatt kellesz neki. És hogy fokozzam, nem is biztos, hogy te vagy az egyetlen szeretője.
2014. aug. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
hogyan kell valakit nem tudatosan csalni???
2014. aug. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!