Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kibékülnétek a vőlegényetek...

Ti kibékülnétek a vőlegényetekkel, adnátok neki még egy esélyt?

Figyelt kérdés

A testvérem pár hónapja nagyon megszorult anyagilag, ezért hozzánk költözött a kislányával. 4 hónapot voltak nálunk, azalatt helyrejött anyagilag és kicsit lelkileg is, talált albérletet, elköltöztek. Nem fizetett a rezsibe, de szinte csak ő vett ételt, ő főzött, takarított.

A vőlegényemet viszont nagyon idegesítette a kislány és 1 hónappal azután, hogy ők ide költöztek ő hazament az anyjához.


Most szeretne újra visszaköltözni, mintha meg sem történt volna az elmúlt 4 hónap.


Ti mit tennétek?


2014. szept. 4. 09:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/127 anonim ***** válasza:
23%

Nem is kérdés, hogy visszajöhetne,hiszen nincs is miért megbocsátanod. A volegenyednek tökéletesen igaza volt, sőt. Örülj neki, hogy nem állított anno választás elé, hogy vagy ő vagy a tesód, és szépen elkullogott a saját otthonából.


Teljesen természetes, hogy idegesíti egy idegen gyerek, aki akarata ellenére belenyomul az életébe. Én alapból nem engedtem volna őket oda a saját életünkbe, szóval sztem örülj, hogy a volegényed nem hagyott ott téged. Én simán elhagytalak volna, ha ilyen szituációba hozol akaratom ellenére.

2014. szept. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/127 anonim ***** válasza:
24%

A helyedben vigyáznék, hogy meg ne lássa ezt a kérdést, mert egyből nem akarna visszaköltözni.

Komolyan, a vőlegényed akarta ellenére beköltöztetted a tesódat gyerekestől, és még a srác a főgonosz, amiért nem repesett az örömtől?


Már ha nem egy oltári nagy kamu a kérdés, túl sok ilyen "tesóm beköltözne egy/két/akárhány gyerekével sztori volt mostanában.

2014. szept. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/127 A kérdező kommentje:

A lakás az enyém. A szüleink meghaltak, nem hagyhattam a testvérem a híd alá menni a gyerekével.

A vőlegényem is beleegyezett, eredetileg 6 hónapban állapodtunk meg.

2014. szept. 4. 09:37
 4/127 anonim ***** válasza:
17%

Természetesen. En sem akarnék egy relatíve idegent kerülgetni a sajat otthonomban - plane egy kisgyerekkel egyutt.



OFF. Mostanaban nagyon megszaporodtak ezek a testvérhez koltozos kerdesek......

2014. szept. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/127 anonim ***** válasza:
82%
Kérdés mit csináltatok abban a 3 hónapban? Csak elköltözött, vagy szakított is?
2014. szept. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/127 A kérdező kommentje:
Szakított is. Sokáig hívtam, kerestem, többször elmentem hozzá személyesen de azt mondta, addig felejtsem el amíg azok ott vannak.
2014. szept. 4. 09:40
 7/127 anonim ***** válasza:
19%
Igaza volt. Egy párkapcsolat ket emberről szól, nem többről.
2014. szept. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/127 anonim ***** válasza:
34%
Egyértelmű, hogy visszaengedném. Beleegyezett igen, és amikor 1 hónap után látta, hogy neki ez nem megy, akkor elköltözött ideiglenesen, hogy mindenkinek jó legyen és a béke is fennmaradjon. Nem küldte el a tesódékat, talán azokból az okokból amiket te is leírtál, hogy nem tudtak volna hova menni, hanem inkább ő lépett addig is. Mi ezzel a problémád? Attól mert a testvéred és a gyereke, nem kell neki mosolyogva eltűrni mindent, hiszen alapjáraton ő nem velük él/élt, hanem veled. Meg tudta oldani, a béke is fent maradt, pont. Ha maradt volna és balhék lettek volna, vagy elege van, akkor arról írnál ki egy kérdést... nem értelek.
2014. szept. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/127 anonim ***** válasza:
82%
A vőlegényed eléggé tapló lehet. Ha a lakás a tiéd , és megbeszéltetek hogy 6 hónapra nálad maradjanak , akkor minek , miért ment el? Ha ennyire nem szerette a kislány, neki nem idegen , hanem rokon, akkor mi lesz később? Lesz saját gyereketek , akkor is el fog menni otthonról mert, idegesítőek? Kérdőre vonnám , hogy miért nem állt ki mellettem mikor segítek a testvéremre .
2014. szept. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/127 anonim ***** válasza:
37%
Hat utolso, azert a sajat gyerek meg egy idegen gyerek plusz egy felnott nem ugyanaz.
2014. szept. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!