Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakítanátok azért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok azért a vőlegényetekkel, mert a családja elviselhetetlen?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt a vőlegényemmel. A szülei már 10 éve elváltak. Se az anyjára, se az apjára nem számíthat. Ezt el is fogadtam. De karácsonykor az egész család úgy csinál, mintha minden a legnagyobb rendben lenne. Az apja, az ő új élettársa, párom húga és nagymamája együtt karácsonyoznak. Persze év közbe ők sincsenek jól meg, egész évben meg a sz@rkeverés. De ezen az 1 napon muszáj együtt lenniük. Ha valaki kimegy a szobából persze egyszerre nekiállnak azt kibeszélni (párom húga és nagymamája). A hugicát (18 éves) ki nem állhatom, mert mindenbe beleszól, mindig csak neki lehet igaza, és ha valami baja van, rögtön apucihoz fut. Most karácsonykor telt be nálam végleg a pohár. Nem akarok ebben az álszent színjátékban részt venni. Már ott tartok, hogy felbontom az eljegyzést, mert én nem akarok ilyen emberekkel egy "családba" kerülni.
2013. dec. 25. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
persze, a családjával vagyok együtt nap, mint nap... gondold már végig... kommunikáció..beszélj vele
2013. dec. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, első körben elbeszélgetnék a szerelmemmel, meg azért nem mind1, milyen szoros a családi kötelék, mennyire "kell" találkozgatni velük, vagy teljesen önállóak lehettek... Azért fura ezért felbontani a jegyességet. Elvileg nem velük fogsz élni, hanem a szerelmeddel. Nem?
2013. dec. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A párod hogy viszonyul ehhez? Beszélgess el vele erről, komolyan.
2013. dec. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

már bocsáss meg ,de a sráccal élsz nem ezekkel a bohócokkal nem???

mi köze ezeknek az érzelmeidhez a srác irányába???

2013. dec. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sztem nem a családja miatt mondtál igent a párodnak. Gondolom nem a rokonsággal kell együtt laknotok.

Egy napot kibírsz az évben, amikor jópofizni kell. De ha emiatt képes lennél felbontani egy eljegyzést, akkor ahhoz tudok gratulálni. Elvileg boldog vagy a pároddal, igent mondtál neki ezért, szereted...de azért kidobnád mert ilyen a családja. Sztem ebbe gondolj bele, h ha veled tennék ezt, az h esne.

2013. dec. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Költőnő? ***** válasza:

nem a családjához mész hozzá, de őket is választod...

ha gázosak, ezt elvileg a srác is pont jól tudja.

kompromisszum

2013. dec. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A pároddal leszel együtt nap mint nap, nem ezekkel a marhákkal. Ne érdekeljen milyenek, ha szereted a párod ne tedd.
2013. dec. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen minden válaszolónak a segítséget! Igazatok van, tényleg át kellene gondolni higgadtan, az ünnepek után is ezt a dolgot. De én annyira kiborultam az elmúlt 3 napban ettől a majomparádétól ami náluk volt, hogy legszívesebben sikítva menekültem volna tőlük.
2013. dec. 25. 22:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, hanem nem találkoznék velük. Nem kötelező senkivel sem kapcsolatot tartani, akivel nem akar az ember. Karácsonykor mehetne egyedül a családjához, én addig pihennék otthon.
2013. dec. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A vőlegényeddel kell együtt lenned napi szinten vagy a mondvacsinált családjával? Ülj le, beszélj vele erről a "család" témáról és megoldjátok. Ha nem megy, akkor tedd, amit jónak látsz.
2013. dec. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!