Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm azt mondta hogy...

Barátnőm azt mondta hogy előző pasija egy idiotának tartotta az anyukáját. Néha én is annak tartom, csak én nem mondom neki. Szerintetek mint 2 esetben a pasi a hibás vagy a kedves anyuci hogy ez a vélemény róla?

Figyelt kérdés
2014. szept. 4. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Azért 2 (két!) ember szubjektív véleménye alapján nem neveznék idiótának senkit. Amit írtál, az alapján még az is lehet, hogy anyukával nincs semmi baj, csak a két pasi idióta.
2014. szept. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Lehet az anyjának vannak egy idegen számára furcsa szokásai. Ha a barátnőd nyilvánvalóan toleráns ezekkel a hibákkal szemben, akkor szerintem ennél jóval diplomatikusabban fogalmazd meg a véleményed. Olyan nincs, hogy valaki idióta, max nem értesz egyet az anyósod hozzáállásával, vagy neked más a véleményed bizonyos kérdésekben. Az én előző párom is eléggé eleresztette magát a véleményével, ami nekem nagyon rosszul esett, mert akit szeretek, az ne bántsa senki (még az sem, akit szintén szeretek). Az vesse rá a követ, akinek nincs hibája. Sok vitánk is volt emiatt, mert elvártam volna legalább a távolságtartó normális hozzáállást tőle is. A jelenlegi párom tisztában van anyám vehemens természetével, elfogadja és mégis jól kijön vele. Valószínűleg a barátnőd anyjának tényleg vannak hibái, de nem érdemes túl kritikusnak lenni vele, ha nem akarod bántani a barátnődet.
2014. szept. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Passz, de ha elintézed, hogy együtt élhessek anyósoddal mondjuk 1 hónapig, akkor már alkotok véleményt :D
2014. szept. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek lehet véleménye, csak vigyázni kell, hogy kivel, mikor és milyen formában közlöd. A szülőkkel vigyázni kell, mert még ha neked is van igazad, vagy jobb meglátásod náluk, azt sem szabad úgy közölni, hogy "mert anyád egy idióta" stb. Mindennek megvan a maga helye és módja. A párunk szüleit nem szidjuk a párunknak, még ha igazunk is van. Elmondhatod, hogy nem értesz vele egyet, vagy hogy te másképp oldottál volna meg valamit, de direktbe tömören kimondani a véleményünket anélkül, hogy szebben fogalmazzuk meg, nem szabad!!
2014. szept. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
67%
Én soha nem idiotáztam le amúgy,soha nem bántanám meg,pont a barátnőm miatt.Vagy is a barátnőm miatt nem mondanám ezt így ki.A véleményem meg van,de nem szoktam mondani neki,ha mondom akkor is finoman kifejezve hogy ez meg az nem tetszik,de soha nem idiotáznám le.Csak elgondolkodtam hogy ha én is ezt gondolom,mg ő is ezt gondolta,akkor lehet benne valami.
2014. szept. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én zseniálisnak tartom anyós pajtást. A meccs jelenlegi állása:

2:1 az idiótázók javára.


A vélemény mindig kizárólag egy vélemény, nem az igazság.

2014. szept. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én anyám nagyon gyakran idióta.A férjem jobban tolerálja.
2014. szept. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!