Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Régebbi tapaszt...

Dododen kérdése:

Mit csináljak? Régebbi tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Most hunyt el az egyik rokonom és anyukám azt mondja meg kéne tapasztalnom milyen egy temetés.De én nem akarok menni mert nagyon "félek" tőle.Úgy gondolom örökre rossz érzésem lesz tőle.mit csináljak?12 éves vagyok.Mások tapasztalata?

2014. szept. 6. 13:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

közeli hozzátartozóm hunyt el.

Köszönöm a válaszokat!

2014. szept. 7. 09:14
 12/13 anonim ***** válasza:
A halál ugyanúgy az élet természetes velejárója, mint a születés. Továbbá csak azoknak az embereknek szomorú esemény, akiket itt hagyott az elhunyt. Neki ugyanis valaminek a kezdete. Egy szó mint száz, nyugodtan menj el a temetésre, semmilyen rossz élményed nem lesz. Így tudsz majd elbúcsúzni a rokonodtól. Kisebb koromban voltam a dédnagymamám temetésén, akit nagyon szerettem. Ott álltam végig a koporsó mellett, de nem volt félelmetes és nem kísért rossz érzés.
2014. szept. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ G.T.A
2014. szept. 8. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!