Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jpgosan haragszom anyámra ha...

Jpgosan haragszom anyámra ha 19 évesen abortuszra kényszerített és most már 35 vagyok és nem esek teherbe hosszu évek óta?

Figyelt kérdés
Azért knyszerített mert tanultam mehettem volna a híd alá meg is vert ordibált velem a gyerek apja is ab.t akart. És sírtam szenvedtem de Qanyám beleknywzerített. Azóta meg nincs baba.
2014. szept. 7. 21:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
66%

nem.

magadra haragudhatsz csak és kizárólag!

te nem védekeztél! te voltál a buta, ennyi.

el is hiszem, hogy anyád nem tapsikolt, hogy jaj de jó, szülsz eg gyereket anyakára, mert ha tanultál, mégis miből tartottad volna el? hogy mentél volna vissza tanulni? párod is otthagyott! mit kellett volna tennie??


ezt te cseszted el, csakis a te hibád, ideje felnőni és vállalni a tettek következményét, nem anyucit szidni!!!!

2014. szept. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
78%
Nem 19 évesen már felnőtt nő voltál a nemi élethez akkor a döntéshez is. Te voltál felelőtlen nem az anyád csinált gyereket ész nélkül.
2014. szept. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
69%

Nem jogos a haragod. Ugyanis 19 évesen ha elég érett felfogásúnak tartottad magad arra, hogy védekezés nélkül szexelj (gondolom most jön, hogy gyógyszer mellett, vagy kiszakadt a gumi miatt estél teherbe), akkor elég érettnek kellett volna lenned, hogy vállald önmagad a következményét. Anyád megfenyegetett, hogy a híd alá mész ha megtartod a gyereket, és te elhitted neki. Ha annyira akartad volna a gyereket akkor megtartottad volna. Ennyi év után arra hivatkozni, hogy azért nem esel teherbe mert egyszer volt abortuszod... Nos 1 millió esetből egyszer van ilyen..A többi alkalomnál inkább a stressz miatt nem jön össze.

Csak megjegyzem: Én 20 évesen estem teherbe, bár mi akartuk is a gyereket. Az én anyám szó szerint kidobott, de nem érdekelt. Mégis mire a fiam megszületett minden helyre jött.

2014. szept. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
77%

Azt nem tudom, hogy jogosan haragszol-e. A körülményeket nem ismerjük... Lehet, nem lett volna pénz arra, hogy felnevelje (helyetted) a babát. Ezért nem lehet rá haragudni.


Viszont elgondolkodtam pár éve, én későn (35 évesen) szültem a lányomat, és pont az jutott eszembe, mi lenne, ha 18-19 évesen teherbe esne... Én azt mondanám szülje meg, segítünk felnevelni. Tudom milyen fontos a nagyszülő segítsége, ezt magunkról tudom. És édesanyám sajnos már elég idős.. :( De azért még amit tud, besegítget nekünk.


Orvosok mit mondanak?

2014. szept. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 A kérdező kommentje:
Semmit nem mondanak. Gyűlölöm anyámat az érzelmi zsarolásqit hogy Akkor ebbe belekényszerített stb. Hibába voltam 19 hova mentem volna? Így is sokszor éheztm mert enni sem adott az a féreg anyám. Az árvaellátásomból egy penit nem kaptam pedig a pasimnál laktam
2014. szept. 7. 22:08
 6/74 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező és azt te belátod, hogy mit hibáztál,mert csak anyád ezért nem lehet hibás?
2014. szept. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
87%

akkor miért nem szülted meg és mentél anyaotthonba lheni a gyerekkel együtt?

tényleg 35 vagy és még anyádat hibáztatod az elcseszett életed miatt?

FEL KÉNE NŐNI!!!! nem rinyálni...

2014. szept. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
82%
Már előttem is leírták a lényeget. Lehetett anyád a legnagyobb r-ohadék a világon, de nem ő szexelt védekezés nélkül, nem ő volt felelőtlen, hanem TE. Amúgy gondolkozz már, elhordod anyád mindennek, azt mondod vert, éheztetett és te ilyen helyre akartál egy kisbabát szülni? Gratulálok...
2014. szept. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
92%
Mi az hogy semmit nem mondanak (az orvosok)? Egyáltalán kivizsgáltattad magad?
2014. szept. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 A kérdező kommentje:
Gyogyszer mellett estem teherbe. De most jön elő akkor is mivel nincs babám hogy anyám milyen szemét volt velem !! Mert belekénywzerített ebbe akarmit is mondtok. És fj ez az egész én ha gyerkem lenne és akkár 4 évesen szülne azt is elfogadnám
2014. szept. 7. 22:18
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!