Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti melyiknek vagytok a híve?...

Ti melyiknek vagytok a híve? Ti hogy csináltátok? Friss házasként még kettesben tölteni pár évet, utazgatni stb és csak utána vállalni babát vagy már rögtön esküvő után belekezdeni a gyerekvállalásba?

Figyelt kérdés

Én megmondom őszintén az elsőnek vagyok a híve,tehát esküvő és utána pár évig csak kettesben és utána gyerekvállalás.


Kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre is.:)


Persze mindkettőnek megvan az előnye,hátrány.:)


2014. szept. 21. 13:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
utazgatnék,stb,de ha kozben ossze jonne a baba azt sem bannam :) altalaban utazas,nyaralas kozben esnek a legtobben teherbe :)
2014. szept. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Mi az elsőt választottuk és nem bántuk meg. Az esküvő után 1 évig szabadidőnkben utazgattunk, kirándultunk, 2.évre terveztük a babát, az esküvő után 2,5 év múlva született meg a lányunk. :)
2014. szept. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

Mi már eleget tapasztaltunk a világból, külön-külön, most együtt is szeretnénk, de már nem annyit.:) Mi a kapcsolatunk alatt utazgatunk, szórakozunk sokat, ismerkedünk egymással, majd esküvő és gyerek. Szerintem nem sokat változtat az esküvő olyan szempontból, hogy akkor megint még iksz évig csak kettesben akar lenni az ember.


27L

2014. szept. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Mi is az elsőt választottuk, másfél évvel az esküvő után mondtuk azt, hogy jöhet a baba.
2014. szept. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem mindegy hány évesek vagytok és hány éve tart a kapcsolat...az esküvő nem egy újrakezdés:)
2014. szept. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%

Egyértelműen az első hívei vagyunk.


Gyereket vállalni sokkal értelmesebb, felelősségteljesebb döntés, ha az embernek több tapasztalat van a háta mögött, és ha a vágyai egy részét már valóra váltotta, kész lecsillapodni 5-10 évre a nagy tervekkel.

A gyerek is jobban jár, a szülő is.


Nálunk úgy volt, hogy első a munkahely, szakma, továbbképzés, aztán házépítés, esküvő, 3-4 év utazgatás, élet élvezése majd gyerekvállalás.


Sem én sem a férjem nem akartuk úgy lekötni magunkat, hogy még megvalósítatlan terveink vannak, amit nem akarunk 10 évekre félrerakni.

2014. szept. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
Ez nagyban fugg az eltkoroktol, es mennyit ideje vannak egyutt a hazassag elott. Mert 20-on eveiben hazasulok boven raernek meg utazgatni, kesobb is johet a baba. De 30 felett mar azert nemart a gyerekre gondolni.
2014. szept. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
41%
Én vinném magammal a gyereket.
2014. szept. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó te is tudod hogy az nem ugyan olyan.Akkor már sok minden pluszt kell nézni amit gyerek nélkül nem az utazás előtt is.
2014. szept. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
Az első volt nálunk is. Tíz év után jött a gyerek :) Most is így tennék, ha újrakezdeném.
2014. szept. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!