Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelöktem a férjem a lépcsőn....

Lelöktem a férjem a lépcsőn. Most bajban vagyok?

Figyelt kérdés
A férjemmel válófélben vagyunk, de még közös háztartásban. Ma elborult az agya és nekem támadt egy vita után. Próbáltam lezárni a szóváltásunkat azzal, hogy én most lefekszem aludni, elég mára, és felmentem a félkész galériára, ahol a külön fekhelyem rendeztem be, mikor ő utánam jött, és a hajamat tépve, karomat rángatva vonszolni kezdett a lépcső felé, azt üvöltözve dehogy fekszel le, most azonnal eltakarodsz (közös pénzből vett ház). Megijedtem, hogy lelök, mert a galéria széle a szoba fölött a semmiben ért véget, se korlát, se semmi, akár véletlenül is leeshettem volna egy rossz mozdulatra, és ő félig a földön húzva rángatott. Összeszedtem magam, ellöktem őt a fal felé, de én is vele estem. Dulakodtunk egy keveset, majd a falhoz nyomva a nyakamat kezdte szorítani, de szerencsére kb. egy súlycsoport vagyunk, úgyhogy gyorsan sikerült ellöknöm magamtól, és ő csúnyán legurult a lépcsőn. Feltápászkodott és az üvöltve hogy "ezt még megbánod", bicegve elindult a konyhába, és hallottam a konyhafiók zörgését ahogy beletúr. Attól tartottam, kést vesz elő, úgyhogy azonnal leszaladtam és kirohantam a teraszon át, most egy barátomnál húztam meg magam. Rajtam két kisebb kékfoltot leszámítva semmilyen külsérelmi nyom nincs, de ő most írt egy smst, amiben azt állítja, neki több csontja is tört. Nem akartam bántani, eszemben sem volt lelökni a lépcsőn, csak valahogy védeni akartam magam. Nagyon féltem. Ezelőtt sosem támadt rám, és borzasztóan megijedtem, nem tudtam körültekintő lenni miközben magamat védtem. Még most is remegek. És amikor láttam gurulni a lépcsőn akkor is az volt az első gondolatom, hogy basszus csak a nyakát ne törje. Most engem fognak elővenni test sértésért? Rajtam nincs sérülés, ő meg állítása szerint a bordáját és bokáját törte, bár nem hiszem, hogy azóta már túl van a röntgenen is, hisz nemrég történt az egész. Nem érzem magam hibásnak, én nem akartam őt bántani. Bajban vagyok? Mit tegyek?
2014. szept. 28. 22:03
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
79%
a helyedben én most azonnal látleletet vetetnék,és indulnék a rendőrségre
2014. szept. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
71%

Menj el a rendorsegre es mond el mi tortent es hogy azota az utcan vagy es felsz haza menni es nem tudsz senkihez menni.

Jegyzokonyvet irnak es haza kisernek (persze ha elmennek te is elmeheysz)

2014. szept. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
5%

A Kérdező helyében vetetnél leletet? Talán a lelökött férj helyében, nem!?


Kérdező: ez testi sértés. Hogy súlyos, vagy könnyű, az majd elválik, mindenesetre nem kizárt, hogy egy eljárás elé nézel.

2014. szept. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:

Dehát szinte nincs is miről látleletet vetetni! Van két kis kékfolt a karomon és slussz.

Igazából az lenne a jó, ha egyikünk se fordulna rendőrséghez...

2014. szept. 28. 22:12
 5/55 anonim ***** válasza:
16%

Ő van bajban. Igaz ha nincs tanú nehéz lesz bizonyítani mi is történt mert ő nyilván a saját verzióját adja majd elő


és ha mind2töknek vannak sérülései akkor nehéz a bizonyítás

2014. szept. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:
Nincs tanú.
2014. szept. 28. 22:16
 7/55 t_GaRami_a ***** válasza:
82%
Miféle eljárás? Ha jól értem önvédelem volt. Lehet, hogy én vagyok a hülye, de szerintem jogosan tetted, amit tettél, és vegyük figyelembe, hogy nem direkt.
2014. szept. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
18%

Jah, biztos őt fogják elítélni mert nő vagy :)

szóval bármit beadhatsz a rendőrségen, mindig a csunya gonosz férfiak viszik el a balhét.

2014. szept. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
59%
Akkor őszintén elmondod mi történt (ahogy itt leírtad) vagy/és megmutatod nekik ezt a kiírt kérdést. (mármin a rendőrségnek)
2014. szept. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
66%

Azért meghallgatnám a férnek a verzióját is!!

...és a rendőrség is így tesz majd!

2014. szept. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!