Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 év korkülönbség?

25 év korkülönbség?

Figyelt kérdés
Pár hónapja közelebb kerültünk egymáshoz. Ő 25 évvel idősebb tőlem, de senki nem tudná megmondani, aki nem ismer, hogy én ennyi ő annyi. Engem egyáltalán nem zavar ez, őt aggasztja, hogy mi lesz 20 év múlva. De ugyanúgy szeretné ezt a kapcsolatot, mint én. Boldogok vagyunk együtt, kiegészítjük egymást, segítünk egymásnak, nagyon jól megvagyunk. Lehetnek ebből további gondok?
2014. okt. 5. 13:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Mi lesz 20 év múlva? Igazából nem mindegy? Ha most boldogok vagytok együtt szerintem csak az számít, tudatosítsd ezt vele is. Amúgy hány éves vagy?
2014. okt. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
41%

Nőj fel szerintem, aztán gondold át mégegyszer.


Nyilván kb. 20 évesen nagyon izgató, és nedves tőle a bugyid, hogy mekkora tapasztalt farokkal van most dolgod, sőt még egzisztenciája is van, és hú mennyi mindenen túl van már.


Aztán amikor 5 év múlva rohamos ütemben kezd ráncosodni és hullani a haja, máris nem lesz akkora don juan.

2014. okt. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
24%
kor nem számít . Nekem az első és jelenlegi párom 20 évvel idősebb én 18 ő 38 és jóban rosszban együtt vagyunk mai napig imádjuk egymást.
2014. okt. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
25%
öt éve ismerjük egymást 3 éve együtt
2014. okt. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%
Ha azonosak a jövőre vonatkozó elképzeléseitek, akkor hajra. Ha viszont o pl nem akar gyereket, vagy te akarsz várni vele, az gondot okozhat. Az eltérő érdeklődési kor, baratikor szinten problémás kehet. Es valoban, az sem mindegy, hogy te hány eves vagy.
2014. okt. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
35%
Kicsit pedofil a parod, 3-4.,..
2014. okt. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
66%
3-as! Azért a 38 éves párod hiába 20 évvel idősebb nálad, még mindig fiatalembernek mondható. Majd akkor nyilatkozz így, mikor te 35 leszel, ő meg 55. Te szexualitásod teljében, ő pedig kifelé megy a málnásból. Mikor havonta épp hogy csak bottal megpiszkál. Téged meg megőrjítenek a hormonok. Na, akkor mondd, hogy a kor nem számít.
2014. okt. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Dogmatix91 ***** válasza:
18%
Felejtős. És tényleg pedofil a 35 éves csóka!
2014. okt. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
22%
Problemak lesznek pontosan akkor amikor parod mar nem fogja az agyban megadni azt amire te fiatalon meg vagysz, csokeni fog a sex utani vagya. Amikor neked kerdezo mar undorito lesz vele lefekudni amikor beindul nala hirtelen rohamosan az oreg kor:(itt lesznek a problemak'!!!25ev valoban sok,akkor is ha te kb 25 vagy. Akkor is ha 30...20ev korkulombseg igyis ugyis latszik!
2014. okt. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem sok. Engem ennél sokkal kisebb korkülönbség is zavarna. (Persze kivételek mindig vannak...)
2014. okt. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!