Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjuk el a szüleimnek...

Hogyan mondjuk el a szüleimnek az igazat?

Figyelt kérdés
A barátomat 1 hónapja mutattam be a családomnak, de a szüleimnek nem mondtuk el az igazat, hogy ő hány éves mert nem tudtuk, hogy hogyan reagálnának rá. Nem akartuk, hogy ne engedjenek minket egymáshoz. Valamennyire megkedvelték itthon és nem akarunk sokáig hazugságban lenni ezért hamarosan szeretnénk elmondani nekik az igazat de nem tudjuk, hogy mikor és hogyan. Most nem nagyon szeretnék kitérni erre de mindketten komolyan gondoljuk. 11 évvel idősebb nálam.

2014. márc. 24. 16:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne tudni, hány évesek vagyok.

Mert pl. 20-31 nem vészes, de 15-26 kicsit fura...

2014. márc. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
*vagytok, elnézést, elírtam
2014. márc. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Bocsi, 17 és 28.
2014. márc. 24. 16:52
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Jézusom. Egy majd 30 éves ember mi a fenét akar egy 18 év alattitól? Ez iszonyat beteges, leginkább a férfi(!) részéről. Jobb lesz, ha elmondod szegény szüleidnek, már így is balhé lesz belőle szerintem...
2014. márc. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Amikor bemutattad be volt kötve a szüleid szeme, h nem látták, h idősebb???
2014. márc. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%

Osztom a 17:20as válaszát.

Nem hiszem el, hogy a szülőknek nem tűnt fel kinézet alapján hogy jóval idősebb mint te.

Nem bonyolítanám túl, elmondanám hogy szeretem, komolyan gondoljuk és pont.

Bár ha 18 év alatt vagy akkor megértem hogy nem mered elmondani, és akkor a várható reakciójukat is megértem a szülőknek...

2014. márc. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
8-10 évet tagadhatna. Nem néz ki annyinak amennyi.
2014. márc. 24. 18:03
 8/14 anonim ***** válasza:
41%
Azert kicsit eros tulzas, hogy beteges. Siman belefer.
2014. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
Volt osztálytársam 18 éves csaj 32 éves pasival kavar... szóval ezen már nem lepődök meg, de amúgy minél előbb el kéne mondani, minél később mondjátok el, annál rosszabb elsz, tekinttel, hogy addig a szüleid át lesznek vágva.
2014. márc. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem simán belefér ez a korkülönbség. Kérdező: Ne törődj a sok gyengeelméjűvel!

Mit mondtatok hány éves? Csak mert, ha nem mondtatok semmit, csak simán nem emeltétek ki a korát, akkor nincs semmi baj... Csak valahogy szűrd bele a beszélgetésbe, nyugi megfogják érteni. És bár nem ismerem a szüleidet szerintem először anyukádnak mondd el. Ha azt hazudtátok, hogy fiatalabb akkor számíts-rá, hogy megsérted a szüleidet az igazsággal, hiszen hazudtatok nekik és ez biztos nem a legjobb benyomást keltené a fiúról sem.... Egyébként az én barátnőm 5 évvel idősebb nálam. 2 hétre-rá, hogy bemutattam a szüleimnek megkérdezték, hogy nem e idősebb nálam. Én meg mondtam, hogy "de, ja 5 évvel" és ezzel le is zártuk. Nem különösebben zavart senkit a dolog, apu mondta is, hogy király vagyok:D A Bnőm szüleit természetesen már jobban zavarta, de egy ebéd mellet megbeszéltük és megértették, hogy szeretjük egymást. azóta már egészen megszerettek engem is. Szóval csak semmi para biztos megfogják érteni :) Én szurkolok...


UI: Akik azon szörnyülködtek, hogy a kérdező még nincs 18 elmondanám, hogy 14 (egyes kritériumok mellet 12) az alsó korhatár, ha szexről van szó! Bár hozzátenném, hogy a pedofília szerintem se jogi fogalom, de a kérdező 17 éves.


18/f

2014. márc. 27. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!