Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegyük fel, hogy el akarsz...

Tegyük fel, hogy el akarsz tűnni. Hogyan rendeznéd meg a saját halálodat, hogy utána nyugodtan élhess külföldön?

Figyelt kérdés
Szimpla feltételezés szintjén.

2014. okt. 5. 20:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%

Sehogy..

Mert ezzel a családnak nagyon nagy fájdalmat okoznék.

2014. okt. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Elképzelni sem tudnám, hogy kell ilyet csinálni, nagyon nagy görénynek kell lenni ahhoz, hogy valaki ilyet csináljon.
2014. okt. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
NE adj tippet a devizahiteleseknek, jó?!
2014. okt. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
Éretlen húzásnak tartom. Külföldre senki nem tud követni, hacsak nem vagy bűnöző. Ha menni akarsz, jelentsd be, és menj. Feltételezés szintjén is ugyanez a véleményem.
2014. okt. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

Sehogy.. Fognám magam és lelépnek..ennyi.. Nm rendezgetnék semmit..kismillió ember tűnik el..

Az megint más, hogy ha van egy szerető családom, akkor nem tennék így

2014. okt. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A kérdés lényege azokra irányul, akik már kiábrándultak ugyan az életből, de meghalni azért mégsem akarnak. Én is kiábrándultam, nincs munkám, nincs mit ennem, ezért találtam ki, hogy Ennyi erővel összeszedek valahogy egy kis pénzt és lelépek. Családom nincsen, ugyhogy sok embernek nem fájna, viszont ha csak simán lelépek, keresni fognak. Ezt akarom elkerülni.
2014. okt. 5. 20:30
 7/15 anonim ***** válasza:
97%

Namost ha családod nincs, a többi ember valami barát vagy haver lehet. Ezek elől miért ne mehetnél el úgy, hogy hagysz egy cetlit?


"Elmentem külföldre, ne keressetek."


Senki sem fog kerestetni, KIVÉVE ha valakinek lóvéval tartozol....

2014. okt. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 intrepid ***** válasza:
80%
Vízparton, elhagyott helyen, néhány ruhát lerakni, egy igazolványt is, és utána tipli.
2014. okt. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
egyszerű: annyi a teendő hogy egyszerűen lelépsz akkor... semmit nem kell rendezkedni
2014. okt. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Megnézted a Holtodiglant?
2014. okt. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!