Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meglehet változtatni egy...

Meglehet változtatni egy rockert? Vagy fogadjam el így a páromat?

Figyelt kérdés
Párom rocker, fülbevaló, kendő a nyakában stb. Nehezen viselem, hogy ha elmegyünk valahová megnézik. 42 évesen változhat vagy ne is próbáljam jobb belátásra bírni?
2014. okt. 7. 17:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Változhat ha ő akar, de semmiképp nem tanácsolnám hogy te kezdeményezd a változást. Végül is így ismerted és szeretted meg. Különben is mi a baj a fülbevalóval vagy a kendővel? A férjemnek is van fülbevalója, imádom. Mondjuk ő a mindennapokban nem így öltözködik, de amikor mégis "rockeresre" veszi a figurát nekem nagyon tetszik.
2014. okt. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Ha szégyelled miért vagy vele?
2014. okt. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
42 évesen ez valsz életstílus nem tinihóbort. Tehát, nem. Amikor összejöttél vele tudtad ezeket, nem?
2014. okt. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Én is ebbe a világba tartozom, 30 évesen, korombeli barátokkal. Amit te meg akarsz változtatni, az a párod személyisége. Ez ugyanis nem öltözködési vagy zenei stílus, hanem világnézet. Aki 15 évesen kinő belőle, annak csak divatkorszak volt, amivel sosem azonosult igazán. Sosem fog változni. Ha nem vagy nyitott rá, akkor ne legyél vele.
2014. okt. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#1/2. Neki mindkét fülében három-három fülbevaló van.

#2/2. Nem szégyellem, de kicsit ciki amikor megnézik mellettem.

2014. okt. 7. 18:08
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Akkor keress egy diszkost, vagy, ami neked tetszik. Nem is értem miért jöttél vele össze? Ha nincs ló, jó a szamár is alapon? Nálunk alap, hogy a férjem és én is a rockot szeretjük. A férjemnek még a haja is hosszú, ennek ellenére nagyon jó állása van. Én csak régen öltöztem így, már nem érdekel ez a része a dolognak. De nemcsak fülbevalókbol áll ez az egész. Más gondjaitok is lesznek, ha nem bírod elviselni ezt a zenét, vagy a haverjait.
2014. okt. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Így ismerted med? Ha igen, nincs több kérdésem. Ha akkor jó volt, most miért akarsz változtatni rajta?
2014. okt. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%

Ha 42 évesen, több évtizedig ilyen volt, nem fog már megváltozni.

Ha feleennyi lenne akkor még változhatna, bár már nagy stílusváltásra akkor se rávehető az ember csak valamennyi konformizálódásra, de így már nem valószínű.

Esetleg vegyetek neki olyan ruhákat amik illenek a stílusához, de nem olyan feltűnőek. Pl. nem muszáj szegecselt koptatott bőrkabátban járni hatalmas logóval a hátulján, megteszi egy kevésbé feltűnő bárkabát is - mondjuk ha neki az előbbi annyira tetszik, nem fog "mátrixos kabátban" járni, mert az elegánsabb.

2014. okt. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
Egy 42 éves rokkert ne akarj megváltoztatni. Az elfogadás az ami segíthet neked.
2014. okt. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%

Attól függ, hova megy az ember, mert színházba azért mégse bőrdzsekibe, szakadt farmerba, maidenes pólóba, babos kendőbe illik bújni, de hétköznapokon engem nem zavarna, főleg, ha eljön értem egy harley-val és robogunk a naplementébe... <3


Szóval ha színházba mentek, igen is meg kell értenie, hogy nem illik, elegánsan is lehet valaki rocker...


... de ha csak úgy sétálunk, engem nem zavarna, a mindenki más meg bámuljon amit akar, azért van a szemük :D

2014. okt. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!