Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meglehet változtatni egy...

Meglehet változtatni egy rockert? Vagy fogadjam el így a páromat?

Figyelt kérdés
Párom rocker, fülbevaló, kendő a nyakában stb. Nehezen viselem, hogy ha elmegyünk valahová megnézik. 42 évesen változhat vagy ne is próbáljam jobb belátásra bírni?
2014. okt. 7. 17:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom ilyen volt akkor is, amikor megismerted. Én sem szeretem az ilyen rocker pasikat, tehát nem is jönnék össze vele. De ne akard megváltoztatni, ha kellett, így fogadd el, ahogy van!
2014. okt. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudod megváltoztatni. Ez a személyiség , nem csak öltözködés . Ha nem tudod elfogadni akkor miért vagy vele?

Az embereknek meg azért van szeme hogy nézzenek, ne foglalkozz másokkal csak magaddal és a szeretteiddel.

A párod meg majd akkor fog megváltozni , ha ő akar . Te semmiképp sem tudod.

2014. okt. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
56%

Nem lehet (legalábbis olyan valakit biztosan nem, akinek ez az életstílusa-és 42 évesen több, mint valószínű, hogy nem divathóbort nála), valamint nem is ajánlatos. Nem tudom mióta vagytok együtt, ha így ismerted meg és több éve együtt vagytok, akkor furcsállom, hogy most kezdett el téged zavarni ez a dolog. Ha szereted és jól megvagytok, akkor magasról rá, hogy bámulnak-e vagy sem. Mondjuk nem tudom, hogy pár fülbevaló és egy kendő miért ad bámulásra okot.

Férjem is és én is ilyesmi vonalat képviselünk (hosszú haja van, szakállas,fülbevalója is van és elég sok látható tetoválása is), az én kinézetem is feltűnő (vagyis inkább nem ezt a szót alkalmaznám, mondjuk úgy, hogy az átlagostól eltérő). Minket is megnéznek, de többségében inkább azért, mert tetszik az embereknek. Lehet nálatok is erről van szó :)


24/N

2014. okt. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
69%

de miért vagy vele, ha ennyire nem tetszik???

42 évesen nem fog megváltozni.


én is rocker vagyok, de sosem öltöztem annak, 39 éves nő vagyok..

az igaz, hogy azért tudni kell, hogy ha mondjuk színházba mentek, akkor oda nem illik rockerként felöltözni, vagy pl. állásinterjúra, ilyesmi. ha oda is ragaszkodik a rocker cucchoz, az bizony elég gyerekes.

nekem pl. van rocker ismerősöm (na, a többség az...) aki cégigazgató, meg olyan is, aki osztályfőnök. hosszú haj, szakáll, amikor iskolai ünnepély van, öltönyben van bizony ő is...mert oda az való, rockerség ide vagy oda. és ő még zenél is, fel is lép sok -sok helyen.

2014. okt. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 mi a fene ***** válasza:
0%
Mióta vagytok együtt , Dolgozik rendesen ? Gyerek ?
2014. okt. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
48%
nem lehet senkit megváltoztatni. Ilyen volt amikor megismerted, így ismerted meg, akkor így fogadd el. Ő sem akar téged megváltoztatni. Ha nem tetszik hogy rocker, akkor nem kell vele lenni. de ne akard megváltoztatni. ez önzőség lenne, és nem is megy.
2014. nov. 1. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Erről egy vicc jutott eszembe:


Összejön a nő egy motoros, bőrdzsekis, hosszú hajú, fülbevalós pasival. Összeházasodnak, gyerekeik lesznek. egyszer csak mondja a nő: add el a motort, vegyünk autót, kell a gyerekek miatt. oké, eladja a motort. Mondja a nő: vedd ki a fülbevalóidat, meg vágasd le a hajad, nem illik ez már ez családapához. A pasi megteszi. Utána mondja a nő, hordj inkább öltönyt, és normális ruhát, mert a bőrdzseki a szülőin ciki. Nemsokára a nő odaáll a pasi elé: elhagylak. Pasi: miért? Nő: mert megváltoztál, már nem az vagy, akit megszerettem.

2014. nov. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Minek vagy vele? Nem hiszem, hogy azóta lett ilyen, hogy megismerkedtetek. Ne értsd félre, 42 éves a párom és rocker. És nem, nem lehet megváltoztatni. Ez egy életérzés. És ha csak tényleg nem vállalhatatlan (de akkor meg miért nem jelzed neki, hogy figyi, ez így gáz), akkor miért kéne változnia? Nem így szerettél belé?
2014. nov. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!