Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet, ha...

Szerintetek jó ötlet, ha műtét után "elhagyom" magam? Vagy ne tegyem?

Figyelt kérdés
Holnap fognak műteni, arra gondoltam, hogy a kórházban hagyom a páromat kibontakozni. Ettessen, segítsen zuhanyozni stb. Ti mit gondoltok, szerintetek hülyeség?
2014. okt. 7. 20:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
És ez miért is lenne jó?
2014. okt. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Mit is akarsz ezzel elérni?

Szerintem megette a fene azt a kapcsolatot, ahol így kell játszmáznod azért, hogy egy kis törődést kapj (-az őszinteség hiányáról nem is beszélve...).


Ha szarul leszel, persze nem kell erőn felül teljesítened.

De most komolyan: én nem bírnám nézni, hogy a párom jobban aggódik a kelleténél (=szenved), csak azért mert játszom az agyam, és elesettebbnek mutatom magam a valóságnál!

2014. okt. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Egészségügyben dolgozom, úgy irígyle azokat a nőket akiket elhalmoz műtét után figyelmességgel a párja.
2014. okt. 7. 20:27
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ha nagyon elhagyod magad, lehet, a gyógyulást is késlelteted. De ha segítségre van szükséged, akkor felesleges hősködnöd, nyugodtan kérd a párod segítségét.

Amúgy meg ha alapból gondoskodó típus, akkor akkor is gondoskodni fog rólad ahogy tud, ha nem hagyod el magad, ha meg nem ilyen, akkor nem, vagy nem jó szívvel.

2014. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy téged csak akkor fog elhalmozni gyengédséggel, ha megjátszod magad?
2014. okt. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két dolog jutott eszembe:

- elsőként az, hogy sokkal jobban örülnék neki, ha a párom szeretetből/szerelemből szentelne nekem nagyobb figyelmet, nem sajnálatból.

- másrészt én minig úgy voltam az ilyen dolgokkal, hogy szeretek mindent magam megcsinálni. Nem szeretem ha másra vagyok utalva. Gyengének érezném magyam és azt gyűlölöm.


Szerintem légy túl a műtéten, épülj fel minél gyorsabban és "jutalmul" menjetek el ketten valahova legalább egy hosszú hétvégére. Ott majd ráértek egymásra figyelni :)

2014. okt. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted ez segít a párkapcsolati problémádban, akkor tedd.
2014. okt. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nincs baj a kapcsolatunkkal. De szeretném, ha kicsit kényeztetnének.
2014. okt. 7. 20:44
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem amannyi segítségre TÉNYLEG szükség van, annyit Lelkiismeretfurdalás nélkül fogadj el!

De ne "játszd túl" az elesettet; egyrészt mert nem tisztességes; másrészt mert ha a nejed rájön, akkor később akkor sem fog hinni neked, ha később tényleg rosszabbul leszel (egy másik betegségnél).


Ha úgy érzed, a nejed nem törődik veled eleget, azt nem így kell elintézni.

2014. okt. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is egészségügyben dolgozom,betegágy mellett,de eszembe nem jutna ilyet tenni.Egyébként neked kellene mint egészségügyisnek a legjobban tudnod,mi történik azokkal akik elhagyják magukat.Szerintem gerinctelen dolog.Ha tényleg minden rendben köztetek,akkor erre mi szükség?Biztos fog neked segíteni,de nem kell átesni a ló túlsó oldalára.Milyen műtéted lesz.
2014. okt. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!