Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Epehólyag gyulladás után,...

Epehólyag gyulladás után, műtét helyett valami ötlet?

Figyelt kérdés
Epehólyag gyulladásom volt (van?) és az orvos azt mondta, hogy 1-2 hónapon belül el kell távolítani az egészet. Én nem vagyok hajlandó erre, csak ha már tényleg nincs más lehetőség. Addig is szeretnék kipróbálni mindent, ami segíthet. Fekete retek, frissen facsart almalé, Rowachol csepp és persze diéta. Van még valami ötletetek?

2012. júl. 16. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha kiszedik. Laparoszkóppal három nap az egész. A férjem 8 évig húzta, majdnem belehalt :(
2012. júl. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mint írtam, elmegyek, ha nem lesz más opció, de egyelőre a kérdésemre szeretnék válaszokat. Köszönöm!
2012. júl. 16. 14:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Diétázz, és imádkozz.
2012. júl. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ateista vagyok.
2012. júl. 16. 15:06
 5/10 anonim ***** válasza:

Sztem a maj müködeset segitö es meregtelenitö dolgok.

Mira viz, az Energy cegnek a Regalen nevü cseppjei, mariatövismag-olaj. Egy forgalmazo hölgy szerint a Forever ceg Aloe Vera rostmentes itala, ö ezt hasznalja.

Lelki hatteret is jo rendezni: a maj tarolja a "merget", atvitt ertelmeben is elengedni, hozzaallast megvaltoztatni a dolgokhoz (röviden). (Mivel a maj termeli az epet.)

2012. júl. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha kö is van, a feketereteklevel vigyazz, a haszn.utmutaton is rajta van, hogy elindithatja a köveket (es igy ujabb gyulladast okoz).


5.

2012. júl. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs, vagy csak 1 cm-nel kisebb kövek:

[link]

5.

2012. júl. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hu, nagyon köszi! Azóta már beszéltem néhány ismerős-orvossal, ők azt mondták, hogy először próbáljuk meg ezeket az alternatív módszereket, hátha. Aztán augusztus

végén csináljak egy ultrahangot. Ha javult valamit, akkor folytassam, ha nem nagyon, akkor meg műtét. Próba szerencse. :) Utánanéztem a reteknek, tényleg csak akkor ajánlják, ha már nincs gyulladás és ha már a kövek mérete lecsökkent 1cm alá. Még egyszer köszi! :)

2012. júl. 21. 23:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia A feketeretekkel vigyázz még betegebb leszel nekem a rowachol sem használt ha jót akarsz magadnak túlesel a műtéten minél hamarabb.hidd el jobb lesz én tíz évig húztam a műtétet.És minél tovább próbálkozol magad kezelni veszélyes is lehet mert bizony súlyos problémákat okozhat/eperák,rámehet a májad is .nekem ezt a doki mondta műtét után/csak négy apró vágás és 3 nap a kórházban.
2012. júl. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igazság szerint a családomban szinte mindenkinek van gondja az epéjével, és van előttem olyan példa, akinek megműtötték és rosszabb lett, megműtötték és jobb lett és van, akit nem műtöttek és ilyen alter módszerekkel tartja formában az epéjét. Szóval a nyár végéig adok neki időt, hogy gyógyuljon, de ha nem változik, akkor persze műtét.
2012. júl. 27. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!