Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan alacsonyak és...

Miért olyan alacsonyak és csúnyák a mostani pasik?

Figyelt kérdés
Nagyon durva, amikor elmegyünk szórakozni a barátnőmmel és kb. az összes pasinál magasabbak vagyunk..pedig nem vagyunk óriások 175 centik mondjuk cipőben. 16 éves fiúk meg egyenesen langaléták..de az idősebb férfiak.. 25-35 korig, hitetetlenül alacsonyak. Arról már nem is beszélve, hogy mondjuk minden harmadik lányra tudom azt mondani, hogy csinos, bájos vagy épp szép.. de a férfiakra?? sokáig kell nézelődnöm. Mi van mostanában?:D
2010. jan. 23. 11:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%

Nem feltétlenül alacsonyak, 175-178 cm már elég szerintem, persze minden lány álma 185 cm-es kigyúrt pasi, álomszép arccal...

Na, nekem volt egy ilyen. Igazi Adonisz. De társaságba nem vittem, mert, ha megszólalt, csak leégetett a sok hülyeséggel. Olyan buta volt, mint a sötét éjszaka, még vitatkozni se lehetett vele. Tapasztalatnak jó volt.


A párom 180 cm, rövid tüsi haja van, szép hibátlan arca, csibészes mosolya, és ápolt. Nekem elég ennyi.


Én inkább azt veszem észre, hogy a mai lányok (15-17 évesek), mind egy kaptafa. Ugyanaz a smink, kivasalt haj, new yorkeres göncök, ugyanaz a bugyuta emos fotó, mindenhol, iwiwen, stb... Ja és mindegyik cukcsee, meg aryyy, meg lávcsi... :D Inkább itt van a gond.

2010. jan. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk abban lehet, hogy igazad van, hogy egy szórakozóhelyen sokkal több a csinos lány, mint a jóképű hapsi. Ennek szerintem az lehet az oka, hogy 1. a nőknek sokkal több praktikájuk van magukat kicsinosítani 2. túl nagyok ma már az elvárások.

Az alacsonysághoz nem tudok hozzászólni, mert én pici lány vagyok, így nekem a legtöbb pasi méretben megfelel :)

2010. jan. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%
Ellenekzőleg. Nem az idősebbek alacsonyak, hanem a mai fiatalok magasak, mert egész életükben azt a sok növekedési hormont zabálták, amit az állatok kaptak az állattenyésztőknél, hogy hamarabb lehessen eladni őket. A hormonok pedig nem fajspecifikusak, egyformán hatnak emberre és állatra.
2010. jan. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
VAgy csak túl nagyok az elvárásaid. Eddig nem okozott gondot csajjal hazajönnöm szórakozóhelyről, bár hozzáteszem a mai csajoknak elég egy mutatósabb verda:D De nem érdekel ugyse barátnőt keresek ilyen helyen.
2010. jan. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy túl nagy elvárás, hogy egy srác ne legyen 173 centi alatti..és legyen egy fokkal szebb az ördögnél:D Persze, akinek nem inge..:D
2010. jan. 23. 11:37
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
És ki tehet róla, hogy ilyen alacsonynak született? én 168 vagyok és még senkinek sem volt baja a külsőmmel, emellett rengeteg az alacsony lány is:)
2010. jan. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
57%
és mitől van ilyen rövid lábuk és nagy fenekük a mai lányoknak?? Egyre gnómabbul néznek ki:-))
2010. jan. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az összes ismerősöm magas. Idősebbek is, és a fiatalabbak is. Párom is 188 cm (34éves). Haverja is 190 cm, 32 éves. Többiek 24-26 évesek, és ők is 180-on felül vannak... szóval vannak magas pasik:)

25/L

2010. jan. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%
Mi bajod az ördöggel?:D
2010. jan. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagy te egy picit válogatós,hmmm? :))
2010. jan. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!