Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem a legjobb génekkel született, annak egész életében le kell mondania azokról, akik a legjobban tetszenek neki, és beérnie azokkal, akik ugyanolyan csúnyák/átlagosak, mint ő?

Figyelt kérdés

Ha valakinek nem volt szerencséje, és nem született a legszebbnek/legjóképűbbnek, akkor esélye sincs, hogy olyan párt találjon, aki igazán tetszik neki?

Tudom hogy ez felszínesen hangzik, de ha ránézek egy gyönyörű nőre, akkor óriási vágyat érzek, hogy ilyen párom legyen, és tudom, hogy egy átlagos lány sosem tudna ennyire vonzani... Viszont én se születtem a legjobb pasinak, akkor sosem teljesülhet az álmom? :(


2011. okt. 13. 23:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
34%
Ha sok pénzed lesz akkor teljesül, ha nem akkor pedig részvétem...
2011. okt. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
De igen, ha vagy elég okos, hogy nem hiszed azt, hogy a külsőd a legfontosabb, hanem a kisugárzásod.
2011. okt. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
32%
2011. okt. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Mi az a kisugárzás?? Én mindig azt látom, hogy olyan emberekre mondják, hogy pozitív vagy jó a kisugárzása, aki jól is néz ki...
2011. okt. 13. 23:29
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha van elég önbizalmad, intelligens vagy, és érzéki, az vonzza a csajokat. Persze nem árt a realitás sem. :)

Hidd el, nem olyan szörnyű az élet. :D


Ha ez megnyugtat, én nem tartom magam rossz nőnek, sőt! (persze azért "gyönyörű" sem vagyok.) Ennek ellenére átlagosan eddig olyan pasik jöttek be, akiket ha megmutattam anyukámnak, azt mondta: kislányom, már megint megnézted a A Notre Dame-i toronyőr-t?


Megfogott bennük valami, és ez nekem elég volt. Senkinek sem lehetetlen a helyzete. :)


24/N

2011. okt. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Hogyan legyek érzéki, ha 22 évesen még csak kétszer voltam nővel? Teljesen tapasztalatlan vagyok, mindig úgy érzem, ha egy szép csajjal beszélgetek, hogy őneki már mennyi tapasztalata lehet, és hogy már abból rájön, hogy én mennyire nem, ahogy hozzáérek... :S
2011. okt. 13. 23:33
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Hm, kimondottan csúnya és negatív kisugárzású vagyok, nem is gazdag meg semmi. Olyan barátnőm van, amilyet mindig is akartam. Voilá. Amúgy nem valamiféle invertált ízlésről van szó, el szokták kéregetni a számát, szóval annyira csúnya nem lehet. (De persze nem adja meg.)



Ez vajon hogy lehetséges?....

2011. okt. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 greeen ***** válasza:
34%
hát sehogy!ez a helyzet testvérem,örülj legalább hogy nem születtél búzának!Esetleg kérj karácsonyra pénzt azt valamelyik örömlányoldalon kiválasztasz valami jó bőrt!Az még azt is mondja neked majd,ha rendesen fizetsz,hogy csak nem te vagy brad pitt a trójából?
2011. okt. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 greeen ***** válasza:
33%

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:37


lehet azért kérik el a csajod számát mert ha jól hallottam rendezni akar Spielberg egy zombis filmet magyarországon! hehe

2011. okt. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Azt pont a brad pitt rendezi (olvastam az origón), de köszönöm szépen a rosszindulatod. (:
2011. okt. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!