Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok arrol ha...

Ti mit gondoltok arrol ha valakinek megengeditek hogy hozzátok költözzön?

Figyelt kérdés
Utána ad bele a haztartasba valamennyi pénzt de ezen kívül semmit nem csinál? Te mosol, mosogatsz főzöl stb
2014. okt. 13. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Attol fugg, hogy van megbeszelve.
2014. okt. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Hát, ez sok mindentől függ. Fejtsd ki bővebben!
2014. okt. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nem normális persze ha nem a beteg nagyszülők. Aki nálunk lakik az ha nem csecsemő vagy nem beteg öreg akkor, háztartás az ő feladata is.

Nem nagyon szeretném, ha gyerekeim párjai ideköltöznének de az fix, hogy egyikre sem mosnék.

2014. okt. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok embernek engedném meg, hogy ide költözzön, az biztos.

De nem mosnék, főznék senkire, hacsak nem beteg, idős, gyerek.

Ha nem beszéltétek meg előre, most közölném vele a házirendet, mert civilben sem vagyok senki cselédje.

2014. okt. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Nos, anyosomat idekoltoztettuk. Semmi feladata, de ez eleve igy volt megbeszelve.

Ha ez neked gondot okoz, akkor beszelni kell az illetovel.

2014. okt. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem gyerek és nem öreg. Párom tesója.Arrol volt szó hogy segitunk talpra állni, de ennek már egy éve. Már többször próbáltam beszelni vele emiatt. De legutóbb is megigerte hogy segít egy nagyobb munkaban, de két nap is kiütötte magát igy persze nem segitett. Igazából nem is emlekszem hogy volt megbeszélve. Szerintem sehogy mert pár nap alatt dőlt el higy jön és mi akkor nem azzal foglalkoztunk hogy szabalyokat talaljunk ki. Szerintem az alap lenne hogy ha latom a másikat megszakadni a munkában legalább alap dolgokban segítek pl kiviszem a szemetet
2014. okt. 13. 19:18
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Igaz nem csaladtag de alberlet volt.....

Daniaban eltunk akkor a parommal,nagy haz nekunk is albi.. gondoltuk hogy az 1-ik szobat kiadjuk hat hatalmas a haz,nincs kihasznalva,nekunk is konnyebb... Na jottek a jelentkezok,vegul egy csavo jott. megvolt beszelve hogy mennyit kell fizetni,es hogy a takaritas,kozos bevasarlast hogy csinaljuk ( pl krumpli,hagyma,tojas,teszta,olaj,cukor,kv abbol minek legyen 10 kg? hozom a blokkot kifizeti a negyedet ugyanis elharmadoltuk mert 3-an voltunk( en parom,es a csavo)

Rendesen fizetett de takaritani?!?!?!?!?!..... a szobajaban allt a dzsuva,a csipszes zacsko,a keksz a szonyegen,budos dzsuvas volt a szoba.. megvolt beszelve hogy szobajat mindenki maganak ( nem zavart volna ha nem buzlik a haz zart ajto mogul is...) es kozosen takaritunk,pl en porszivozok,a csavo letorolgeti a port,meg kiviszi a szemetet ( ledobos van Daniaban) mivel o mar hajnalba elment.... Semmit sem csinalt.. rendes hapi volt,kozepkoru,jol elbeszelgettunk de az ujjat nem mozditotta meg az is biztos... masik pelda a szitu ugyanez.. elmentem parommal Mo-ra 12 napra egyedul hagytuk,mondtuk hogy a viragot locsold mar meg,meg neha porszivozz fel... ehelyett mi fogadott amikor beleptunk az ajton? meg a foldon is mosatlan volt annyira tele volt a mosogato,a szonyegen ( az egesz haz szonyeges volt) allt a fekete retek,a cigi maradvany meg az isten tudja hogy mi... megvartam mig hazaer a csavo,es kiadtam az utjat... meg a viragaim is elhaltak....

Bocsi hosszu lett.... :(

A lenyeg: ha valaki bekoltozik hozzad legyen szo idegenrol,csaladtag barki VEGYE KI A RESZET A TAKARITASBOL! NEM TAKARITO NOT FIZET HANEM A LAKHATAST!.... fozni megfoztem az termeszetes.... de hogy mindent en csinaljak? AAA... isten hirevel mehet

2014. okt. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elég régóta ott lakik már és főleg ha próbáltál vele beszélni ne legyen bűntudatod, ha ki akarod rakni. Talpra kell állnia, de neki most ez egyszerűen kényelmes helyzet. Legyél határozott és következetes. Oldja meg az életét ő. Más lenne, ha segítene meg minden és meg lehetne várni míg egyedül képes egzisztenciát teremteni de sok ilyen esetben az kell hogy valaki karakánul határt szabjon.
2014. okt. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!