Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Ha egy...

Mi a véleményetek? Ha egy nőnek volt egyéjszakás kalandja, akkor hajlamosabb hűtlenségre, vagy könnyebben elcsábúl, ha kapcsolatban van vagy ha házas?

Figyelt kérdés
2014. okt. 14. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Én nő vagyok és fiatalon jópár egyéjszakás kalandom volt, de akit igazán szeretek azt eszem ágában nem volt megcsalni soha. De biztos van olyan, akire igaz lenne az állítás, ezt így nem lehet bekategorizálni.
2014. okt. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Félre értés ne essék,nem akarok senkit bekategorizálni,csak a véleményekre,tapasztalatokra vagyok kíváncsi.
2014. okt. 14. 17:27
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez vica versa igaz a férfiakra is?


Amúgy mindkét nem esetében irdatlan baromság a feltételezés. Ha szingliként volt egy éjszakása, nem jelenti hogy megfog csalni (ez milyen logika???)

Ha megcsalta az előző párjait, na akkor azért aggódhatsz kicsit.

2014. okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

az egy éjszakàs kalandok gondolom szingliként történtek. ez nem mutatja hogy kapcsolatban is lesz ilyen..

nekem is volt több pasi akivel kavartam régebben, még ha szex nem is volt.

de van kapcsolatom, lassan egy éve, és eszembe nem jutna màs felé kacsingatni.

van akinek van ilyen kiélös korszaka, de attól még lehet utàna normàlis kapcsolata szerintem.

2014. okt. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ennek némileg ellentmond, hogy volt egyéjszakásom is és csaltam is már meg az egyik pasimat. Ettől függetlenül, szerintem ebben nincs összefüggés. Az egyéjszakás nem azért van, mert valaki könnyen elcsábul, hanem azért, mert néha a nők is akarnak szexet és így szerzik meg (mellesleg nekem minden egyéjszakásom szörnyű volt, nem szeretem ezt a műfajt). A megcsalás pedig azért lesz, mert otthon nem működik valami a pár tagjai között, a nők nem nagyon szoktak elcsábulni, biztonságra és a párjukra vágynak. csak néhány férfinek fogalma sincs róla, hogy a nőkkel törődni is kell, nemcsak elvenni őket feleségül. Utána lesz egy elkeseredett, kielégítetlen nő, na akkor már könnyen elcsábul.
2014. okt. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha ezek egyedülállóként történtek meg, akkor nem feltétlenül van összefüggés a kettő közt.
2014. okt. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egészségére. Ennyi.
2014. okt. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Inkább azon aggódnék, hogy a nemi betegségekre hajlamosabb... (természetesen ez a férfiaknál is igaz)

Egyébként a hűség és az egyéjszakás kaland nem igazán fügv össze egymással.

2014. okt. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem ifjú lánykoromban volt két alkalmi kapcsolatom is (védekezve persze), a későbbi férjemhez mégis hűséges voltam, pont ő volt az, aki megcsalt. Miután szétmentünk utána volt egy egyéjszakásom, de az utána jövő partneremhez megint csak hűséges voltam.

Szerintem nincs összefüggés a kettő között, pl van olyan barátnőm, aki meg elítéli az egyéjszakás kapcsolatokat, hogy hiányzik belőle az érzelem, meg kell ismerni a másik testét és ahhoz idő kell.... Aztán az élettársa mellett titokban félrelépett egy kollégájával.

2014. okt. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Olyan jó, h itt mindenki ilyen hűséges:)

Akár csak a másik kérdésnél, vigyázzatok a plafonnal.

2014. okt. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!