Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 24 évesen egy ismerőssel,...

24 évesen egy ismerőssel, egyéjszakás kapcsolatban elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés
24 éves szűz lány vagyok. Nagyon tetszik egy ismerős srác, én is neki, vagyis gondolom mert megcsókolt egyszer, és randiztunk is párszor. Én nagyon kedvelem mert aranyos stb. külsőleg is tetszik. De tudom hogy sok nővel lefeküdt már, és semmi komolyat nem akar. De engem meg már nagyon zavar ez a szüzesség dolog. Kívánom is vele megtenni, érzek is iránta valamit. Gáz lenne ha esetleg lefeküdnék vele?
2013. máj. 16. 17:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Ha kívánjátok egymást és szeretnéd vele akkor semmi akadálya nincs szerintem.

Én sem a párommal vesztettem el.

2013. máj. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha már eddig vártál célszerű lenne olyannal elveszteni akibe tényleg szerelmes vagy.
2013. máj. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nahát ez az, hamár eddig vártál, akkor célszerű olyannal elveszteni, aki téged is szeret és nem csak ... akar.
2013. máj. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

"tudom, hogy semmi komolyat nem akar"

"érzek is iránta valamit"


Ebből lesz akkora csalódás, hogy öröm nézni...

2013. máj. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Neked az jó hogy neki semmit se számítasz és csak 1 leszel a sok közül?
2013. máj. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Részemről megvan már az érzelem, én valamit már érzek iránta. Szerelmes nem vagyok persze, de valami fellángolás már van meg hát nagyon-nagyon vonz, kívánom mindenét.


Na igen, ő semmit sem akar max d**ni. De én is akarok vele, csak nálam ugye a vágy kiegészül azzal hogy vannak felé érzelmeim.


És azt nem lehet hogy lerendezem magamban hogy "Oké, tudom nem szeret, de legalább én szeretem őt és olyannal csinálom akit szeretek és kívánok"? Mi van ha nem találok soha olyat aki engem szeret? Meg már ez a tapasztalatlanság igen nagy teher nekem....gondolkodtam hogy eljön majd a tökéletes pasi aki tényleg szeret engem, és majd a rossz szex miatt fog elhagyni, mert ott leszek 30 évesen szűzként...

2013. máj. 16. 18:20
 7/20 anonim ***** válasza:
52%

Tedd meg ha van rá alkalmad.

Nekünk szűzeknek ennyi idősen ( én 23 ) ez már rohadt nyomor, de ezt te is tudod....

Itt dumálnak a többiek, akik normális korban veszítették el, azok nemtudják miről beszélnek.

2013. máj. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
24 voltam... úgy hogy tudom miről beszélek. :D Hidd el jobb olyannal, akit tényleg szeretsz, ha már eddig vártál, akkor most nem lenne értelme megtenni. Ennyi erővel minden pasival le lehetne feküdni, akihez vonzódsz, meg te is tetszel neki.
2013. máj. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem éppen azért, mert eddig vártál és vannak felé érzéseid ez kétszeresen nagy pofára esés lesz. Könnyű mondani, hogy lerendezted magadban, de mivel még soha nem szexeltél éppen ezért nem tudod, milyen érzéseket vált ki belőled akivel elveszted a szüzességed. Ebben az esetben még egy sima egyéjszakással is jobban járnál szerintem
2013. máj. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez az hogy már most is érezek iránta valamit.Meg az hogy az van bennem hogy ha lefeküdnék vele hátha megszeretne talán...
2013. máj. 16. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!