Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátom és köztem...

A legjobb barátom és köztem lévő hatalmas anyagi problémára mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Röviden többször kért bizonyos összegeket tőlem és én adtam. Egyszer vettem fel A hitel-t miatta és egyszer voltam kezese egy hitelnél amit én fizettem vissza. Tudom az anyagi helyzete rossz. De még csak fel sem hozott alternatívákat, hogy mikor mennyit tudna törleszteni. És mindig úgy kért, hogy majd fizetéskor, majd ekkor akkor mert nagy bajban van. De még nem sikerült betartani. Tudom én rontottam el de nem akarok vele összeveszni de mivel lakást is vennénk (meg amúgy is ) szükségem lenne a pénzre. 500.000 Ft körüli összegről van szó. Hogy induljak neki?
2014. okt. 17. 22:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%
TE hibáztál azzal hogy kecskérevkáposztát biztál! A pénz megrontva a barátságot ezért èg regi mondás pénzt CD t adunk kölcsön sem feleséget! TE Nem ertékelted a barátságotokat hogy jo akartál hogy pénzt adtál neki kölcsön most meg TE rinyálsz mert mert szükséged lenne a pénzért de TE szenvedsz mert Nem lapos vissza a pénzt! Beszélj vele komolyan hogy eddig vártál de most TE jutottál olyan helyzetbe hogy Zaria's határidöre belül meg kell ad is külön én jock UTON fogod a kovetelésed vissza szerezni sajnos ö hozott ilyen helyzetbe hogy te ilyen eszkozökhez fordulj. Kérdezed meg hog ellenkezö eseteben övéké ezt tennék hogy viselkedne?
2016. jan. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!