Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A romáknál is beszélhetünk...

A romáknál is beszélhetünk bigámiáról?

Figyelt kérdés
Már elég régen lakik a házban egy roma család. Nagyon ritkán állnak szóba a lakókkal, tiszták, elég jól állnak anyagilag is. Van 2 gyerek, és utom, hogy nem házasok. kb. 2 éve látok náluk egy idegen nőt, meg egy kislányt. Mostanában derült ki, hogy a férfi új asszonya, gyereke. Ők laknak az egyik szobában, a régi asszony, meg a kislány a másikban, a nagyfiút már nem látom itthon. Egy férfi 2 asszonnyal. Ez nem bigámia, vagy a romáknál lehet egy lakásban több asszonnyal is élni?
2010. jan. 24. 20:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
28%
Kétlem hogy veled tárgyalnák ki a szexuális életüket akkor honnan veszed hogy életársak? Ha az én szomszédom lenél már le kevertem volna egyet mert nincs jobb dolgod mint a másik életébe belepofázni.
2010. jan. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%

21:11 neked is le lehetne keverni 1-2 pofont mert túl erősnek hiszed magad... (szerintem csak itt az interneten keresztül) te pofázol ám, vedd észre magad.


Volt egy kérdés, és a kérdező választ vár(t) rá. Szerintem a válaszra, és nem a te bepofázásodra kiváncsi... Arra, hogy lekevernél-e neki 1-et vagy sem.

2010. jan. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%
A kérdésed alapján úgy tűnik, hogy nem vagy teljesen tisztában azzal, hogy mi a bigámia.
2010. jan. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
72%

szegény kérdező nem nagyon tájékozott jogi kérdésekben...


együttélni 20 pasival meg nővel is lehet. ez kb olyan, hogyha mondjuk egy srácnak van 2 lány lakótársa (akikhez amúgy semmi köze) , akkor már ő is bigámia bűnébe esett???


jajj, ne fárassz máááár...


a bodzák dolgába meg jobb nem beleavatkozni...

2010. jan. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

köszi a kioktatást:(

Egyébként az első asszonnyal beszélő viszonyban vagyok, a második asszonynak és a férfinek a kislány a közös gyereke. Nem fogok rákérdezni, mert amióta az újak ott laknak a régi nagyon szomorú lett.

2010. jan. 25. 08:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!