Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszélhetünk a szingli életről?

Beszélhetünk a szingli életről?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék arra, hogy aki ezt tudatosan vállalta, miért tette?

Jó neki és nem gondolkodott el azon, hogy mégis családot alapít?


2010. ápr. 24. 17:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
43%

Minden ember félember. Ezért felebarát.

2 ember egy egész.

2010. ápr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a szinglik jobban kedvelik a magányt, vagy azért szinglik, mert beképzeltek, önzőek és senki sem kívánja őket.
2010. ápr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
38%
Valamikor mindenki megbánja hogy nincs körülötte senki, és hogy deréktól lefelé fogják csak eltemetni, hogy legyen aki gondozza a sírját. Az ilyen emberek költözzenek barlangba...
2010. ápr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
68%

Őszintén szólva én még nem láttam olyan igazi szinglit, ez számomra elvont fogalom. Persze volt, aki állította, hogy neki ez jó, blabla, de meglepő módon ez mindig csak addig tartott, amíg nem lett egy komolyabb udvarlója.

Szerintem a szingliség csak savanyú a szőlő-effektus.

2010. ápr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
78%
Én elfogadom,ha valaki szingli szeretne maradni,csak akkor ne tegyen megjegyzéseket,hogy ilyen,meg olyan undorító vagyok,mert előtte csókolózom,stb.Volt már rá percedens.A normális,rendes,önhibájukon kívül,illetve ezt az életformát tudatosan vállaló,de nem beképzelt egyedülállókkal egyébként jól kijövök.Csak mondom,akkor ne szóljanak be,amiért én a komoly kapcsolatra szavaztam,mert akkor tőlem sem számíthatnak másra.Különben alaptalanul senkit nem bántok az általa választott életformája miatt.
2010. ápr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%
Jó egyedül lenni,megvan a szépsége..na de cska ideig óráig. Az ember társas lény,önként senki nem választja a halálig tartó "szingliséget",ebben biztos vagyok.Maximum csak azt mondja,ő válazstotta..
2010. ápr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Sajna nincs itt szingli, aki megmondaná, miért jó:-)
2010. ápr. 24. 18:14
 8/25 anonim ***** válasza:
39%
A szingliség tulajdonképpen egy iparág. Ma már nem azt mondják hogy hülye akit nem basz senki, hanem hogy szingli. Teljesen egy erőltetett természetellenes dolog. Az ember társas lény. A szinglik csak magukra erőltetik az elégedettség álarcát, de valójában mindennél jobban vágynak egy társra...
2010. ápr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok szingli (én csak gyereket nem akarok), de teljes mértékben megértem őket és az agyamra megy a sok okos aki azt képzeli csak úgy jó élni ahogy ő teszi! Az olyan embereket sosem tudják elfogadni akiknek olyan ízlése, gondolatai, életformája van amit átlagban kevesebben választanak. De azt hogy többen vannak párkapcsolatban még nem azt jelenti hogy csak úgy természetes. Nem tudom mi lenne ha az ilyen emberek elfogadnák a másikat? Belehalnának ha nem tudnának hülye megjegyzéseket tenni? :)
2010. ápr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Haha. Ebből írtam beadandót. A szinglik azért szinglik, mert vagy annyi magánéleti kudarc érte őket a munkamániás, karrierista életmódjuk miatt, hogy meggyőzték magukat arról, hogy számukra a munka a legfontosabb és ezt a férfiak/nők (legyünk liberálisak) nem hajlandóak megérteni, ezért jobb egyedül, vagy pedig annyira buták, hogy lenéznek minden férfit/nőt, ezáltal senkit nem tudnak megtartani hosszú távon és ez 25 éves kor felett - bárki bármit mond, igenis - frusztrálóvá válik egy ember számára. Így ők is bemesélik maguknak, hogy bezony nekik jobb egyedül, mert a napi kávét, amit a párjának venne fordíthatja egy új rúzsra vagy cipőre is. Ezeket hívják ún. Cosmo lánynak a nőmagazinok. Elgondolkodni nem gondolokodnak el, mert a) elfojták az erre való késztetést, válaszokat b) nincs mivel gondolkodniuk, mert kiette a hidrogén azt, ami valaha volt is ott.
2010. ápr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!