Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már a családodban,...

Történt már a családodban, vagy közeli ismerőseid körében olyan kacifántos, szappanoperába illő esemény, amit el se hittél volna, ha nem a szemed előtt történik?

Figyelt kérdés
2014. okt. 22. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. okt. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja!A tesóm lánya kikezdett a férjemmel!
2014. okt. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Első vagyok, nálunk apukám lelépett anyukám legjobb barátnőjével...De úgy,hogy reggel semmi gond nem volt, este pakolt és ment.
2014. okt. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy ismerős családnál történt, hogy a pasi egy veszekedés alkalmával kibökte a feleségének, hogy jóban van az anyósával és ezek után össze is költöztek. Szegény gyereke...megy az apjához aki a mamájával él együtt azaz a mostoha anyja is :D
2014. okt. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Oooo nalunk is volt.Anyu masodik ferje es Anyu meg az o bnoje harmasban voltak egyutt..aztan osszejarkaltak Anyu nelkul is....El is vette felesegul,szult neki ket gyereket.de a csaj nem birt magaval lelepett egy 80eves oregemberrel.....
2014. okt. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Hát én szóváltásba keveredtem a sógornőmmel, hogy ha nem vesz vissza az arcából elárulom, a férjének, hogy csalja összeverekedtünk, mondjuk évek óta tartogattam neki azt a verést és hiába lettem utána anyóstól összeszidva piszkosul jól esett :DD Na mindegy és a férjeink szedtek szét minket, ekkor ő kvaanyázott, mi én dühömben beköptem, hogy a sógornőm csalja a férjét a bébiszitter férjével. Erre jött a MIIIII? TÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚDTAM!!! TE K...VA! Megpofozta a csajt és otthagyta az meg futott utána egy magassarkúval a lábán, egyel a kezébenm, én meg ott sírtam, a röhögéstől vérző szájjal. Iszonyat egy gonosz döngek hangzok, de akik ide családiba írtak az elviselhetetlen sógornőjükről, meg fogják érteni.
2014. okt. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Rokonomat már-már bezárva tartotta a férje, nem mehetett sehova, és sakkban volt tartva a gyerekkel, mert a nőnek semmije se volt és bebeszélte neki a pasi, hogy amilyen buta, nem is találna melót, nem kapná meg a gyereket.

Nem ehetett velük egy asztalnál se. Aztán csak elváltak és a gyerek tényleg az apához került, mivel a fickó piszok gazdag.

De ezt a távoli rokonok mesélték, szóval nem tudom mennyi valóságalapja van.

2014. okt. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Ismerősi körben: após lefektette mindkét menyét. Erre anyós bosszúból lefeküdt a vőjével...
2014. okt. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jó sztorik, köszi.


Nálunk a húgom tavaly nyáron hagyta ott a 6 éves kapcsolatát egy másik fiúért, akit igazán sose szeretett, és erre egy idő után rá is jött. csakhogy a srác elég tapadós volt, érzelmileg zsarolta tesómat, aki közben inkább már ment volna vissza a régi sráchoz, nagyon nem tudott dönteni. és terhes lett az újtól, amit akkor tudott meg, amikor szakítottak és újra összejött a régivel. (párhuzamos kapcsolata nem volt a két fiúval). és mivel a terhesség hihetetlen módon csak a 15. héten derült ki, meg kellett tartania a babát. és ahogy múltak a hetek, eldöntötték, hogy együtt felvállalják az egészet, a srác amennyire lehet, megpróbálja sajátjaként nevelni a kicsit, és ebben a családja (anyukája, nővére) is támogatja, szó szerint anyuka azt mondta, unokájaként tekint a babára, aki 4 hét múlva érkezik. és a csattanó, hogy jövő 7en összeházasodnak, szóval a baba ennek a fiúnak a nevére kerül. a vér szerinti apa élni szeretne a jogaival, lesz is láthatása stb.

még leírni is bonyolult.

2014. okt. 22. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!