Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá őket, hogy...

Hogy vegyem rá őket, hogy végre elengedjenek?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim közül kb mindenki buszozik, villamosozik, engem a szüleim visznek mindenhová. Ez nagyon gáz, mert 14 vagyok (lány) és ha esetleg lenne randim vagy találkoznék valakivel, nem vitethetem magam a szüleimmel! Most is lesz egy esemény és a szüleim nem engedik, hogy egyedül legyek rajta, pedig sok ember lesz ott, és közterületen lesz. Nem bíznak bennem vagy mi a baj? Nem egyedül lennék, egy barátom is velem lenne, ez nem egy buli, ahol leihatod magad. Ez egy normális divattal kapcsolatos nyílt, megbízható esemény. Azt mondták, hogy a mai világban senkiben sem lehet bízni, sok a véletlen satöbbi. Az a baj, hogy alapból nem járok el itthonról, kicsit antiszociális vagyok, erre mikor ilyen lépésre szánnám magam, nem engedik!

2013. ápr. 6. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon féltenek. A lányokat meg ilyen korba pláne. Ülj le velük beszélgetni, hogy engedjenek azon a bizonyos pórázon kicsit, de te is legyél türelemmel.
2013. ápr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon féltenek a szüleid! Ezt majd akkor fogod megérteni ha neked is lesz egy gyermeked, főleg lány!


Amikor én annyi idős voltam mint te, anyukám, vagy a barátnőm bátyja mindig értünk jött diszkó után. Megbeszéltünk egy helyet ahol a megbeszélt időpontba odamentünk és vagy Anyum, vagy barátnőm bátyja haza vitt bennünket.


Nézd meg hol az a hely!(természetesen térképen!) Nézd meg van-e ott olyan pont ahol kitud tenni anyud, és utána ott fel is tud venni. Találd ki kb mennyi idő a rendezvényen töltött idő, és mond el Anyudnak kivel mész oda, ki lesz ott veled. Állj oda a szüleid elé és mond meg, hogy hogy legyen.


Mond meg, hogy Pl: Szombat délután vigyetek el reggel 10re az a deák térre, és 12re oda jöjjenek érted! Anyud Így biztos bele fog egyezni, hogy elmehess!


Nálunk így volt, és jó volt! Nem ciki ha érted jönnek a szüleid hidd el, csak meg kell értetni velük hogy olyan helyen kell kitenniük ami nem ciki :).


Féltenek, törődnek veled, örülj neki!


:)


most 30 éves vagyok, 2éves fiú anyja és most várom a 2. babát, most tapasztalom meg hogy milyen is az hogy félteni valakit.

2013. ápr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, igazán hasznosak. :)
2013. ápr. 6. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!