Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet feldolgozni, ha...

Hogyan lehet feldolgozni, ha elhagynak és egyedül maradsz a fél éves gyerekeddel?

Figyelt kérdés

Más is jár ilyen cipőben?

Ezt nem lehet elviselni!


2010. jan. 25. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Ezt mindenki túléli, nem vagy egyedi eset. Kevés helyen van örök szerelem a párok között...
2010. jan. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
de paraszt az első!... meg a gyereked is, egy ilyen nem érdemel szeretetet, gondolom hogy mardos a fájdalom majd az idő enyhíti, én annyit szeretnék, hogy ne hagyd el magad se kívűl se belűl, és igenis gyerekkel is van esélyed nála sokkal jobbat találni!
2010. jan. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ááá nem gyereket akartam írni hanem a gyereked APJA!!!! BOCSI
2010. jan. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Közhely,de az idő mindent megold.Bizony nagyon tud fájni.

Nem tudom milyen a családi helyzeted.Ha teheted csinálj magadnak programot,barátnőset,stb...minnál jobban nől a csemetéd annál több mindet tdsz vele(is)csinálni.

Fel a fejjel!

2010. jan. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

anyukám sokat tudna neked mesélni erről. őt akkor hagyta el apám, amikor még 1 hónapos voltam.

nehéz volt, de talpra állt. értem élt, a pasikba vetett bizalma nagyon megrendült. 15 év után sikerült neki úgy összeszedni magát, h újra tudjon szívből szeretni egy férfit.

építette a karrierjét, nevelt engem, mindent megadott, amit csak tudott. hálás vagyok neki ezért, és tisztelem őt, mert nem nyúlt az alkoholhoz, és nem süllyedt mély depresszióba.


megemberelte magát, mert tudta, hogy fel kell nevelnie engem.

neked is sikerülni fog. koncentrálj a babádra, kérj segítséget a szüleidtől( ha jóban vagy velük) , és sose keseredj el!

sok sikert!

2010. jan. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
Már elnézést én csak a tényeket mondtam! A legtöbb emberrel szakítanak életében, esetleg házasság után, esetleg már gyereke is van! Úgy beszél mintha ez még sosem történt volna meg! De igen, szinte minden emberrel. És mindenki túléli. Ennyi. Most szenved, majd elmúlik.
2010. jan. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
remélem veled is megcsinálják ezt, és akkor sulykolhatod ezt magadba te paraszt
2010. jan. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Igen velem is szakítottak már és bármikor megtörténhet még akkor is ha tökéletes a kapcsolatunk, olyan meg ugye senkinek nincs.
2010. jan. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%
Vagy mégis mit kellene mondanom? Ő kérdezte hogyan lehet feldolgozni, hát úgy hogy élsz tovább és az idő segít... Én nem fogom szapulni a férfit, mert egyrészt nem tudok róla semmit, másrészt, olyan nincs hogy csak egyvalaki hibás egy kétszemélyes kapcsolatban, harmadrészt gyűlölettel a lekünkben nem lehet továbblépni csak tovább szenvedni...
2010. jan. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
lépj túl rajta, ennyi!
2010. jan. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!