Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te barátkoznál a családod...

Te barátkoznál a családod tagjaival, ha ugyanolyan idősek lennétek és nem tartoznátok a családodba ( egy másik világba)?

Figyelt kérdés
Van a családod, és tegyük fel egy másik univerzumba nem a családod tagjai, és ugyanolyan idősek mint te, mondjuk az osztálytársad, te barákoznál velük?
2014. okt. 26. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem. A család egy kényszerközösség.
2014. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Mivan?! Lehetne értelmesebben megfogalmazni a kérdést?
2014. okt. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A családom alatt kit értünk? A szüleimet bocs, nem tudom elképzelni velem egyidősnek. Anyával talán barátkoznék, jó fej, apám szigorú, mint egy katonatiszt, még iskolásnak is nehéz elképzelni. A férjemmel persze, hogy barátkoznék, a legjobb fej a világon, és jóképű, vicces, népszerű, kedves, minden, ami kell, de ez a helyzet annyira nem futurisztikus, mivel így ismerkedtünk meg. :)
2014. okt. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Argloss ***** válasza:

Ha egy másik világban mások a rokonaim, akkor én magam is más vagyok, valamint a mostani világbéli rokonaim is teljesen különbözőek lennének, mivel más emberek között nőttek fel stb.

Ezekből következik, hogy vagy igen, vagy nem...

2014. okt. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A szüleimet nem ismertem fiatalként, így róluk nem tudok mit mondani. A testvéreimmel szerintem semmiképp se barátkoznék. Nincs semmilyen közös témánk, vagy érdeklődési körünk. Persze, most jó a viszonyunk, de csak, mert együtt éltük le az egész életünket. 18/F
2014. okt. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De ha a szüleid olyanok lennének, mint most?
2014. okt. 26. 23:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem. Most se igazán beszélek a családból senkivel. Max köszönés, milyen az időjárás, jól vagyok, stb közhelyek. Semmi közös témánk nincs, tulajdonképpen a véren kívül semmi közös nincs bennünk.
2014. okt. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Anyával igen, nagyon egyformák vagyunk. Apával valószínűleg nem, nagyon nagyon különbözünk, ha nem lennénk egy család, nem lenne miről beszélnünk.

Mostohaanyámmal és mostohaapámmal első benyomásra valószínűleg nem, de ha lenne időm megismerni őket, akkor igen. Róluk nehéz elsőre megmondani, hogy milyen emberek :)

Az öcséimmel valószínűleg nem, ők késői gyerekek, én meg korai vagyok, nagy a korkülönbség.

26N

2014. okt. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Anyámmal biztos barátkoznék, apámmal... na, ő nem barátkozna velem, még hogy egy lánnyal, mit kezdjen vele? Tesómékhoz szerintem nem lenne sok közöm, max. haveri viszony.
2014. okt. 29. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Anyummal igen. Apum sokszor jó fej, de nehéz természet, nem lenne tartós a barátság. A bátyámmal nem valószínű, de csak azért, mert nincsen sok közös témánk.

25N

2015. júl. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!