Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg velem van a...

Most tényleg velem van a gond, vagy a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Több mint 3 ève együtt vagyunk, van egy gyönyörűszèp kislányunk, ès nagyon szeretem őket. Ők is engem. Nemrèg vettem autót, egyedül kerestem rá ki a pènzt, a barátnőm nem segitett. Mègis megsèrtődött, hogy a kislányunknak kèt hónapja nem vettem semmit, ès azelött sem költöttem rá sokat. De helyette elvittem többször a barátnőmet ide oda... Szukkozni pizzázni stb. Mostanába oda sem, mert autóra ment a pènz. Bankom is van, amit fizetnem kell. Állandóan azt kèrdezi, hogy szeretem-e mèg, ugy-e nem csalom meg, meghogy nem mutatom ki az èrzelmeimet nem ölelgetem csókolgatom, szeretgetem.

De hát nem vagyunk 14 èvesek!èn 28 barátnőm 27 èves.

Sajnos a családom nem kedveli őt.

Tènyleg èn vagyok a rossz?

Mit kène tennem?


2014. okt. 27. 14:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%

Jo hogy vettel egy kocsit alairom de ha ez arra a rovasara megy hogy nem koltesz a gyerekre....

beloled van az a gyerek,resze az eletednek nem viheted el "helyette" a baratnodet.. Es o NEM A BARATNOD hanem a gyermeked EDESANYJA!...... es az emeber lehet 50 evs is mindig vagyik a szeretetre...

bujj hozza tobbet,szeredgesd tobbet,tudasd vele hogy szereted... mutasd ki neki! foglalkozz a kicsivel is sokat ugyanis a te gyereket is!

2014. okt. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Talán néha mutasd ki az érzelmeidet, vagy vigyél neki egy szál virágot, és a kislányotoknak is valami apróságokat, hogy lássa velük is törődsz és fontosak neked.
2014. okt. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%

Szukkozni:D


Vidd el valami romantikus helyre vacsizni, ne csak szukkozni:D Meg főleg, kedveskedj neki, mondd, hogy szereted, figyelj oda rá, a nőknek ez a legfontosabb. És vegyél valamit néha a kicsinek is.

2014. okt. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Figyelj rájuk többet, jobban mondva mutasd ki hogy velük is törődsz. Kérdezd mit kell venni a gyereknek, vegyél neki ezt-azt, és a nődnek is. És néha bújj mellé, csókold, ez egy nőnek mindig igénye, még 60 évesen is, nem hogy 27 évesen!
2014. okt. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%

Az érzéseidet ne pénzben akard kifejezni. Elég baj, hogy a párod már hozzászokott. Őszintén szólva én nem érzem tragédiának, hogy egy kisgyerek két hónapja nem kapott ajándékot...


Törekedj tudatosan arra, hogy éreztesd velük a szeretetedet. Öleld őket meg esténként, mikor hazaérsz a munkából, olvass mesét a kislányodnak lefekvés előtt, nézzetek meg a pároddal néha egy filmet kettesben, mikor a pici alszik... rengeteg módja van, hogy pénz nélkül kifejezd a törődést feléjük.

2014. okt. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Mi a tököm az a "szukkozni"?
2014. okt. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
"a kislányunknak kèt hónapja nem vettem semmit," - ez mit takar? Se pelenkát, se ennivalót? Vagy semmi játékot, édességet? Mert nem mindegy.
2014. okt. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%
Hogy érted, hogy nem vettél neki semmit és előtte se sokat költöttél rá? Ha meglepetést nem kapott ez alatt, az nem gond, de ha a szükségletei fedezésébe (rezsi, étel, ruha, orvos, stb.) nem szálltál be ez idő alatt, az elég gáz.
2014. okt. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
Igen, veled van a baj. Nem attól leszel felnőtt, hogy nem szeretgeted a párod, hanem attól, hogy nem veszel kocsit és nem a párod hurcolod ide-oda amikor hiteled van és a gyerekednek szüksége van dolgokra! Felnőtt korban az ember fontossági sorrendet tud felállítani. Ha gyereke van, akkor ő az első és rá kell költeni.
2014. okt. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem vettem se jatekot se pelenkat, csupan kozbe jaurtot. Szuletese elott is a parom vett meg mindent. Kisagytol elkezdve a ruhaig. Most meg onzonek tart merthat azt veszek ami nekem kell es nem rajuk hondolok elobb. A baratnom szulei nevelik a kicsit es a koltest harom fele osztjak, mivel a baratnom is velik el, en egy heten 3 napot. Azon is kiakadtam miert kell potolni amelett hogy a baratnom fizette. De hat igaza volt.
2014. okt. 27. 15:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!