Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ùgy érzem rossz vagyok,...

Ùgy érzem rossz vagyok, boldognak kellene lennem? Van 3 gyerekem, mégis sokszor nincs kedvem felkelni, boltba menni, stb. Csak nézek ki a fejemből. Nagyon ritkán van jó kedvem.

Figyelt kérdés
Szegények mindig csak azt làtjàk, hogy anya szomorú. Nem tudom, mit kellene tennem.
2014. okt. 29. 18:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
És mi az oka Anya szomorúságának?
2014. okt. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Ez sajnos velem is így van. 3 gyerek, egy mindig dolgozó férj, még éjjel sincs itthon. NIncs kedvem semmihez és minden szaron fekhuzom magam. Nem tudom meddig birom ezt. Ja, a csattanó az bent, hogy a férjem folyton azt vágja a fejemhez hogy nekem milyen könnyü nem kell dolgoznom. Ehhez még hozzátartozik az is hogy egy kis faluba lakunk, buszközlekedés xar, 2 honapja nem mozdultam ki még csak boltba sem. Ha el kenemennem valahova asszem rosszul is lennék. Ha tud vki segiteni irjon
2014. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
16%
Boldogtalan a házasságod, a férjed csal, válni nem mersz, mert minden a férjedé, dolgozni nem vennének fel 3 gyerekkel, mellesleg 10 éve dolgoztál utoljára, akkor is teszkóban, hát kedves Anya, én együtt érzek Önnel.
2014. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 intrepid ***** válasza:
69%
#3. Ha egy mondatot tegeződve kezdessz el, úgy is kell befejezni.
2014. okt. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%

Ha tanulsz dolgozol onkentes munkat vegzel kepzed fejleszted magad nem lesz idod magadra figyelni es depresszios lenni.

nekem nem volt ra idom az tuti

2014. okt. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%

mekorák a gyerekek? valószinű szülés utáni depid van

magnézium, citromfű tea, halolaj sok mozgás sokat segithet

2014. okt. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

"Van 3 gyerekem, mégis sokszor..."


Önmagában a gyerektől senki nem lesz boldog, keress célokat, elfoglaltságot magadnak, ne csak a családnak élj, hanem magadnak is.

2014. okt. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%

Egyre több kismamától hallom ezt, hogy már be van savanyodva otthon, a férjek meg azt hiszik, hogy otthon kisgyerekkel szinte már szanatórium.

Én azt látom, hogy az olyan anyák mondják ezt, akiknek a férjük már nem feleségként, hanem a gyerekük anyjaként tekint a nőre. Szóval valahol ott lenne a megoldás, hogy ezt kellene orvosolni.

2014. okt. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
65%

És vajon miért kell a férfinek egész nap dolgozni? Csak nem azért, mert három gyerek van?

Minek kell túlvállalnia magát az embernek? Én nem szülnék azért 2-3 gyereket, hogy aztán az apjuk halálra dolgozza magát, én meg -érthető okokból- szenvednék a hiányától. Ahogy a gyerekek is apjuk hiányától, aki elvileg értük gürizik.

2014. okt. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%
Persze, ennél több kell mindenkinek, hogy főzzön, mosogasson. Próbálj munkát keresni, de olyat, amiből valami elismerésed is származik.Ebbe így bele lehet hibbanni. Amíg nincs munkád, tanulj!
2014. okt. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!