Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem vagyok kövér,170 cm és 58...

Nem vagyok kövér,170 cm és 58 kiló, van rajtam némi fölösleg, de rendszeresen sportolok, nem eszem gyors kaját, vagyis csak nagyon ritkán, mégis narancsbőrös kezd lenni a combom, illetve a fenekem. Mit javasolnátok? 21/N

Figyelt kérdés

2014. júl. 14. 10:58
 1/3 anonim válasza:
Engem is érdekelne.Inkább vékonynak mondott vagyok, és már a viszerek is megjelentek.Azt olvastam, hogy ez kötőszöveti gyengeség miatt van.Már olyan csúnya és tehetetlen vagyok ellene, hogy természetgyógyászaton gondolkozom.+ kompressziós harisnya hordása ajánlott még. 27/N
2014. júl. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!A narancsbőr kialakulásának sok oka lehet pl genetika, gyógyszerek mellékhatása, kevés mozgás és folyadék fogyasztás, helytelen táplálkozás stb.Segíthet pl a hideg-meleg váltó zuhany, sok mozgás, folyadék fogyasztás, masszázs, helyes táplálkozás stb.Sokféle kezeléssel lehet találkozni a neten is. Helyileg jól alkalmazható a bőr feszesítésére, a karfiolkákra a narancsbőr elleni tekercselés.Ezzel egy óra alatt akár centik is mehetnek le és már látszi, érződik a bőr állagán, hogy simább, feszesebb.Nekem egy óra alatt 2 cm ment le a hasamról és másnap reggelre még 2 cm.Sok jó tapasztalat van vele az ismeretségi körömben.Kényelmes, gazdaságos és ápolja a bőrt, ja és még hatásos is.Sok sikert!
2014. júl. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mi akar lenni az a karfiolkákra? Remélem még nézitek a kérdést! Kedves kérdező, sikerult megszabadulni a narancsbortol? Ha igen hogyan? Koszonom elore is!
2016. márc. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!