Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engednéd a lányodnak hogy egy...

Engednéd a lányodnak hogy egy napot ne menjen iskolába, mert nem akar, és a szülő által igazolható 3 napból 2-őt már igazoltál (mert akkor rosszul volt, és te mondtad hogy ne menjen)?

Figyelt kérdés

2014. nov. 3. 08:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%

Nem nagyon,iskola nem kedv kérdése. Még több mint félé év van hátra bőven kellhet máshoz az az egy nap,másrészt ma telt le 10 napos szünet mit akar még.

Irány a suli.

2014. nov. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%

Nem.

Neked mindig van kedved dolgozni menni, meg takarítani otthon?

Pláne nem így iskolaszünet után, volt ideje pihenni.

2014. nov. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Őszi szünet után egyből nem ... De volt már rá példa,hogy olyan dolog adódott ,ami miatt nem ment suliba (engedélyemmel) és utólag vitt orvosi igazolást .
2014. nov. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%

Nem. Most volt őszi szünet, és pár hét jön a téli szünet,


Sokszor én nekem sincs kedvem menni dolgozni de megyek. Az iskola sem kedv kérdése.

2014. nov. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Aprilis, majus kornyeken igen. Most nem,foleg hogy ketto mar el lett hasznalva.
2014. nov. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Tavasszal, ha nem kell semmiből javítania, nincs tétje és nem valami nagyon fontos dolgozatot akar ellógni, simán megengedném. Most, pláne, hogy már kettőt hiányzott, nem.
2014. nov. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

Nem.

Nem kértem többet ilyet csak mert nem akartam menni és miután azt mondták, szó sem lehet róla. Amikor tényleg kellett, nem csak lustaságból, akkor viszont megtették. A szüleim ezekre valahogy jól ráéreztek. +Ha lógni akartam, meg kellett találnom a saját utam hozzá, szerencsére nem volt egyszerű és nem is lógtam sokat.

2014. nov. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%
Míg nem voltam egyetemista addig úgy volt, hogy azt a 3 napot bármikor felhasználhattam. Általában téli szünet előtt vettem ki ezzel is hosszabbítva a szünetet. Nekem minden évben meg volt engedve h felhasználjam akkor, amikor csak akartam. De tegyük hozzá h ezen felül soha nem lógtam. Esetleg javasold neki h hagyja meg karácsonyra. :-D
2014. nov. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
34%
Igen. Engedném. Még úgy is, hogy amúgy szereti a sulit, mert olyat kerestünk, ahol jó lenni, és a tanulás kedv kérdése és nem erőszak.
2014. nov. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
2014. nov. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!