Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mit takar a szülő által írt...

Mit takar a szülő által írt nyilatkozat a nem folyósított gyerektartásról?

Figyelt kérdés
Szeretném leadni a szociális támogatást az egyetem felé, de édesapám nem fizet gyerektartást. Ezt kérik igazolni egy szülői nyilatkozattal, erről szeretném tudni bővebben, hogy ez pontosan mit takar. Köszönöm előre is!

2014. aug. 28. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom én, azt amiben apukád leírja hogy nem fizet rokontartást és aláírja.
2014. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mivel ezt már rokontartásnak nevezik és nem kötelező fizetni

gondolom fel lett mentve a fizetés alól, ezért kapott a bíróságtól egy határozatot, szerintem azt kell bemutatni

már ha van ilyen

2014. aug. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, nem tudok róla hogy kapott-e róla papírt, mivel most Németországban él nem beszélünk túl gyakran. Mivel van egy öcsém aki még nem múlt el 18 neki járna a gyerektartás, ebben a nyilatkozatban elég ha csak az én tartásomról mond le, vagy ez nem lehetséges?
2014. aug. 28. 17:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi az hogy lemond róla.Az igazat írjátok basszus, ha nem fizet akkor azt ha fizet akkor meg mi a kérdés?
2014. aug. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!