Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges olyan, hogy...

Hogyan lehetséges olyan, hogy a felnőtt gyerek elkergeti a házból a szülőket?

Figyelt kérdés
hallottam ilyen sztorikat, hogy sok csövesnek van háza, csak a gyerekei nem engedik be... milyen dolog ez mégis,.... hol van ilyenkor a rendőrség?

2014. nov. 6. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán az adott csöves nem fordul rendőrséghez.
2014. nov. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Vagy nem kizárólag az ővé a haz. mondjuk anya után örökölt benne a gyerek is részt. A csövest meg valszeg az életmódja miatt tették ki. Én személy szeirnt már láttam ilyen konkrét szitut. És én is kiba..tam volna a gyerekei helyében. Ha valakit már a saját családja küld el, maradjunk annyiban hogy nem véletlen. Meg sokszor még az örüljön hogy a gyerekei nem jelentik fel.
2014. nov. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%

Azt en sem ertem, milyen jogon kedves utolso valaszolo?

A sajat tulajdonbol, nincs az a hatosag aki kitegyen barkit. Csak az a helyzet, hogy valas eseten a volt ferj otthagyja a lakast a felesegnek es a gyerekeknek.Aztan az anya szepen az apa ellen neveli a gyerekeket es kesz is az eltavolodas, megvetes, kozombosseg. Lakas nelkul, munkahely elvesztese eseten konnyen jon a lecsuszas es akkor mar sem a volt feleseg sem a gyerekek nem foglalkoznak az apaval, csak elvezik amit rajuk hagyott, hogy nekik konnyebb legyen.

2014. nov. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
Legyetek melegek. Akkor csak a fideszesek és az mszp-sek utálkoznak és köpködnek majd le az útcán, de legalább nem csinál ki benneteket egy nagyp-nájú b&dös kerva, akinek semmi nem fontos, csak az aljaskodás és a mánika.
2014. nov. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Persze. Mert csak a nő lehet hibás a férfi viselkedésért. Középkor a gyk-n. Nem inkább a fasz..lap felel érte? Talán nem véltelen válik el a nő tőle! Talán ha úgy bánik a nővel és a gyerekkel, akkor távolságtartó végézs miatt nem mehet haza! Vagy már nincs mersze, mert a gyerek megnőtt és már visszaüt vagy nem engedi megkéselni magát! A legtöbb csöves maga tehet róla hogy ott van ahol! Sajnos olyan helyen dolgozok hogy nap mint nap kerülgetem őket és a viselkedésük alaján még embernek is nehéz nevezni a 99%át. Tisztelet a kivételnek, ami marha ritka. Ha meg ennyire nem volt vész a dolgo, akkor meg a saját hülyesége hogy nem adják el a lakást és fele fele arányban megy mindenki amerre lát.De ha kedves drága csövi barátunk még ezt se látta át az alkoholmámorban, na az akkor megint nem a nő hibája. Ha meg annyir imádod őket költöztes párat magadhoz, meglátjuk mennyi idő után teszed ki te is.
2014. nov. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezer bentlakásos segédmunka van nagy építkező cégeknél, ismerős ahol dolgozik ott se találnak soha elég munkaerőt. Kifejezetten az olyan férfiaknak örülnek, akiknek nincs családja, nem akarnak kétnaponta hazamenni. Járják az országot, hol itt, hol ott építenek, a munkásoknak munkásszállót bérelnek, kaját fizetik. Ez a jajj kidobtak és egyből csöves leszek azért elég durva. Ha se egy barátja, v más rokona aki pár hétre befogadja amíg talál valamit, az már elég gyanús.

Amúgy ha közös tulajdon, lehet kérni a bíróságon a közös tulajdon megszüntetését, elárverezik a házat,ha nincs vevő és megkapja az összeg felét.

Szóval ha nem is talál melót, akkor is kimentheti a pénzét. Csak duma,h nem tud tenni semmit.

2014. nov. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!