Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van esély, lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igricz kérdése:

Szerintetek van esély, lehet újra jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval akkor elmesélem mi is volt a legelejétől,tömören.

Szóval elsőnek összejöttünk,akkor 3hónap után szakítottunk,mivel nekem történtek családitragédiák és valahogy nem tudott ehhez felnőni,vagy mert hogy később mondtam el neki mitörtént(kb. 1-1.5hónapja volt vége egy 1.5-2éves kapcsolatának) és ezért szakítottunk.

Majd pár hónap múlva "visszanyalta" magát,és minden nagyon jó volt,halálosan szerettük egymást,nem veszekedtünk,mindent megtudtunk beszélni,szóval mindenrendbe volt,imádtuk egymást.(én még most is szeretem)

Viszont pár hónapja sajnos ő is elvesztette egy szerettét,és mielőtt el lett temetve,az anyukájával megbeszélték,hogy mennek ki külföldre dolgozni.(velem semmit nem közöltek h mit szólók,mondjuk megértem,mert sajnos nekik muszáj volt valamit tenni,hogy legyen pénz).

Ekkor mintha bennem valami megtört volna és más lettem,féltem a távkapcsolattól és olyanokat csináltam amit eddig sose,mintha "leszartam" volna,de imádtam mindig is csak igy jött össze sajnos.(nem bírom a távkapcsolatot,erre már rájöttem pár hónapja,amikor nyaralni voltam).

Aztán én mellette voltam,suliból kikértem magam h vele legyek és h tudjak neki segíteni,ekkor el lett temetve és hát kimentek külföldre dolgozni.

Szóval amióta megtudtam h kimennek,többet veszekedtünk(nem csak én voltam ludas mindig),próbáltam mindig segíteni,de nem mindig tudtam és nem mindig tudtam segítőkészséget mutatni,pedig amúgy türelmes gyerek vagyok.Szóval veszekedtünk,már mielőtt kimentek és már kint vannak 1-1.5hónapja és továbbra is veszekedtünk/veszekszünk(nem tudtunk beszélni skyp,vagy facee,mert h fáradt stb.,amit amúgy megbeszéltünk h fogunk) na mind1 én ezt meg is értem,és legtöbbnyire én ezért veszekedtem vele.

Na még mindig kint vannak és elő ugrott neki 5000km h ő szakítani akar és hogy KISZERETT BELŐLEM.

Létezik hogy tényleg kiszerett belőlem,amikor én mellette voltam a szarban és amikor én szeretem még mindig?(persze tudom én is hibáztam sok mindenben).

Létezik h ennyi idő elég(kb 1hónapja vannak kint) h 1.5évet "kidobjunk" a kukába amikor én mellette voltam a bajban(nálam ő nem).De sose hibáztattam emiatt,mielőtt félre értetek.

Mondom neki h ne faceen döntsük már el ba*us,hogy most szakítani akarunk,majd amikor hazajön,de elég makacs fejű és fejébe rágták(szülők) meg saját maga is hogy nem vagyok elég felnőtt és nem nőttem fel hozzá,meg stb.

Szerintetek?

Van még esély hogy újra szeretni fog? Vagy ez már amikor újra elkezdtük(1.5éve) már akkor halálra volt ítélve a kapcsolatunk,amikor 1évig örömök sokaságát okoztunk egymásnak?

Vagy hazajön majd lehet rádöbben,és ha megyek akkor megpróbálhatjuk újra?

Mit csináljak? Segítsetek pls,mert már kivagyok teljesen.

Köszönöm előre is az érdemleges válaszokat!



2014. aug. 1. 04:40
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Elnézést a hosszú írásért!
2014. aug. 1. 04:42
 2/18 A kérdező kommentje:

Ja és csak pár hónappal idősebb nálam,de nő,én meg férfi és hát a nők hamarabb érnek.

Meg azt is mondja,nem vagyok elég felnőtt stb...(19éves vagyok)

2014. aug. 1. 04:45
 3/18 anonim ***** válasza:

Szerintem,ha személyesen találkoztok és,ha még mutat feléd érzéseket akkor lehet,ha nem akkor én már nagyon nem erőltetnem.

Sokkal könnyebb ilyen nagy távolsággal illetve nem személyesen kimondani,hogy legyen vége.


Habár,ha már kitudta mondani,hogy részéről ennyi volt akkor elgondolkodnék rajta,hogy "ha annyira nagyon szeret akkor nem tudná kimondani?! " Legalábbis én így látom a dolgokat.

De Szubjektív.

2014. aug. 1. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

A korod nem számít abban,hogy mennyire vagy felnőtt,a gondolkodás visz mindent.

30 évesen is lehetsz még agyilag gyerekes.

2014. aug. 1. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

"köbrijani nevű felhasználó válasza:


Habár,ha már kitudta mondani,hogy részéről ennyi volt akkor elgondolkodnék rajta,hogy "ha annyira nagyon szeret akkor nem tudná kimondani?! " Legalábbis én így látom a dolgokat. "


Ezt hogy érted? Lehet ugy érzi szeret,és ezért inkább faceen írja le,mert személyesen nem tudná kimondani?

2014. aug. 1. 04:57
 6/18 A kérdező kommentje:

Vagy hagyjak neki ki időt,és ne írjak neki,ne keressem és lesz ami lesz,vagy inkább hajtsak és hátha "megtudom fogni"?(sms írjak,hivjam,faceen irjak...)

Szóval amit tudni szeretnék:

Van még esély hogy újra szeretni fog? Vagy ez már amikor újra elkezdtük(1.5éve) már akkor halálra volt ítélve a kapcsolatunk,amikor 1évig örömök sokaságát okoztunk egymásnak?

Vagy hazajön majd lehet rádöbben,és ha megyek akkor megpróbálhatjuk újra?

2014. aug. 1. 05:03
 7/18 anonim ***** válasza:

Úgy értem,hogy személyesen lehet ,hogy nem tudná a szemedbe mondani,az emlékek/a szeretet/a közös dolgok miatt.

Sokkal könnyebb nem személyesen jelen helyzetben fb-on közölni a rossz hírt.


Habár,ha már kitudta mondani,hogy részéről ennyi volt akkor elgondolkodnék rajta,hogy " ha annyira nagyon szeret akkor nem tudná kimondani?! Legalábbis én így látom a dolgokat. "


ezt meg úgy értem,hogy ha már azt tudta mondani,hogy legyen vége és nem kér többet belőled,akkor már mégsem szeret annyira nem?

Saját szemszögemből,soha az életbe nem tudnám ezt megtenni a barátnőmmel,hogy kidobjam,mert annyira szeretem.

Vagy csak gondolj bele,te kitudnád dobni őt az 1-ik napról a másikra?

Vagy szereted annyira,hogy nem tudnád megtenni?


De ez 2 véglet,hogy mi zajlik benne,ezt csak ő tudhatja.

Én a helyedben még 1x találkoznék vele,és ott eldőlne minden szerintem.

2014. aug. 1. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Egyetlen 1x találkoznék vele,ha hazajön ott letudod reagálni,hogy mégis ,hogy viszonyul hozzád,ha úgy érzed ,hogy nem akar semmit akkor onnantól kezdve ne keresd szerintem,ha mégis kelleni fogsz neki úgyis keresni fog,ha meg nem akkor már nem kellesz neki.


Persze ez azaz opció amit én csinálnék.

2014. aug. 1. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

1x már "visszanyalta magát"

Ha még ezek után is szeret és akar akkor megint megteszi,ha meg nem akkor ennek így kellett lennie.

2014. aug. 1. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

05:03 Privát üzenet


köbrijani nevű felhasználó válasza:


Úgy értem,hogy személyesen lehet ,hogy nem tudná a szemedbe mondani,az emlékek/a szeretet/a közös dolgok miatt.

Sokkal könnyebb nem személyesen jelen helyzetben fb-on közölni a rossz hírt.


Habár,ha már kitudta mondani,hogy részéről ennyi volt akkor elgondolkodnék rajta,hogy " ha annyira nagyon szeret akkor nem tudná kimondani?! Legalábbis én így látom a dolgokat. "


ezt meg úgy értem,hogy ha már azt tudta mondani,hogy legyen vége és nem kér többet belőled,akkor már mégsem szeret annyira nem?

Saját szemszögemből,soha az életbe nem tudnám ezt megtenni a barátnőmmel,hogy kidobjam,mert annyira szeretem.

Vagy csak gondolj bele,te kitudnád dobni őt az 1-ik napról a másikra?

Vagy szereted annyira,hogy nem tudnád megtenni?


De ez 2 véglet,hogy mi zajlik benne,ezt csak ő tudhatja.

Én a helyedben még 1x találkoznék vele,és ott eldőlne minden szerintem.


Egyetlen 1x találkoznék vele,ha hazajön ott letudod reagálni,hogy mégis ,hogy viszonyul hozzád,ha úgy érzed ,hogy nem akar semmit akkor onnantól kezdve ne keresd szerintem,ha mégis kelleni fogsz neki úgyis keresni fog,ha meg nem akkor már nem kellesz neki.


Persze ez azaz opció amit én csinálnék.


1x már "visszanyalta magát"

Ha még ezek után is szeret és akar akkor megint megteszi,ha meg nem akkor ennek így



Nemtudom mivan vele,most is mondja elsőnek h ez már vége,nem akarok veled beszélni,aztán mondom h nemtudom mi történt vele kint,megváltozott,persze elkezdte sorolni a hiábimat,hogy miattam történt az egész.

Mondom h oké,nem szeretsz,de én csak annyit kérek,hogy majd személyesen is mondd meg és hagyj időt magadnak,adjál nekem második esélyt és 2-3napot,ha rendbe hozhassam.

Erre ő nem! Nem lehet,neki elég volt ez a két hónap h kiszeressen belőlem,és mondja h szeretkezni se akart velem...Mondom ba...us,meghallt egy rokonod,ilyenkor általában nem elsőnek a szexen jár a fejük az embereknek és én ezt tökre tiszteletben is tartottam,hogy ha nem hát.


Most meg azt mondta mielőtt elköszöntük,hogy még fiatal és élni akar,és nem akar igazodni máshoz stb. élni akar,azt akarja h én is éljek.

Nemtudom mivan...

Lehet tényleg hagyjam a p*ba,keressek másik nőt,aztán még egyszer beszéljek vele és ennyi?

Vége 1.5hónap ? Fogalmam nincs mi lehet az oka,vagyis sejtem,mert én is sokat hibáztam,de nem megcsaltam vagy akármit nagy hibák....:(

2014. aug. 1. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!