Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez a nő? Még is mit...

Normális ez a nő? Még is mit képzel magába? Hogyan gondolja hogy bepiszkol mindenki elött?

Figyelt kérdés
Pár hónapja nincsen munkám és tudott volna nekem szerezni egyett,de én ahhoz nem értek és soha nem csináltam,így igaz megprobáltam,de nem nekem való az a munkakör.Erre megsértődött és azóta az egész városba mindnekinek mondogatja hogy a lánya párja,azaz én,micsoda egy szemét,nem akar dolgozni stb.Még a kozmetikusánál is ezt beszéli ki.Hogyan jön ahhoz hogy idegen emberek elött kibeszéljen úgy hogy nem is ismer,de még azok az emberek sem.Viszont hallottam vissza innen onnan.Szóval mindenhol elhinti hogy micsoda egy szemét munkakerülő vagyok.Ami persze nem igaz,mert folyamatosan keresek,nem válogatok,de amit ő tudott volna,az tényleg nem nekel való lett volna.Azóta kibeszél ennek,annak.Az ilyen ember miért csinálja ezt?Mire jó ez neki hogy bepiszkol mások elött,miközben mindent megteszek a lányáért?
2014. nov. 7. 14:10
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
ja bocsánat az anyósról volt szó,de lejebb olvasva gondolom rájöttetek.
2014. nov. 7. 14:15
 2/31 anonim válasza:
87%
Mi volt az a munkakör?
2014. nov. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
81%
A saját kudarcának tekinti az esetet, és így "dolgozza fel" a problémát. Nem tudjuk, milyen munka volt, miért nem volt neked való. De nagyon sok mindent meg lehet tanulni, ha akarjuk. Ha beszéltek még egymással, azért kérdezd meg, miért rontja az esélyeidet a meséléseivel. Amúgy a pletyka terjed, aztán elül. Ha tényleg mindent megteszel a lányáért, akkor nagyobb energiával keress munkát.
2014. nov. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom, már ismeri a város, mekkora pletykafészek, így nem veszik túl komolyan.Aki meg téged ismer, az sejti, hogy a nőnek nincs igaza.
2014. nov. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Őt az egész város ismeri szerintem.Amúgy meg engem nem sokan ismernek szerencsére.
2014. nov. 7. 14:20
 6/31 anonim ***** válasza:
10%
Mond meg neki, ha nem fejezi be feljelented rágalmazásért.
2014. nov. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Mindegy milyen munka,nem nekem való.Megprobáltam,nem ment az nekem.
2014. nov. 7. 14:20
 8/31 anonim válasza:
26%
Én és kíváncsi lennék mi volt az a munka. Amúgy meg nincs olyan hogy nagyobb erőfeszítéssel keressen munkát mert magyarországon nem éppen úszhatunk a munkalehetőségekben főleg ha olyan megyében is lakik ahol tényleg ritkán fordul elő munka vagy vagy valahol üresedés.
2014. nov. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen. Anyós szerzett neked munkát, te nem vállaltad el, innentől kezdve az ő szemében egy lusta disznó vagy.
2014. nov. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
90%
Úgy látszik sikk az anyóst szidni. Mivel nem tudjuk, mit utasítottál el, nem mondhatjuk, hogy az anyósod a hibás, de téged sem egyből sajnálni kell. Miért titok az a munka? Lehet, hogy mégis az anyósnak van igaza?
2014. nov. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!