Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell már ezért is...

Miért kell már ezért is megszólni az embert? Miért gondolja mindenki, hogy egy kitartott senki vagyok?

Figyelt kérdés

Sosem akartam nagy karriert befutni, családot, gyereket viszont mindig szerettem volna. Sajnos sokáig nem jött össze eü-i problémák miatt. Most, hogy végre itt vannak a gyerekek, nem rohantam vissza dolgozni, hanem élveztem a velük töltött időt. Amikor a kicsi betöltötte a kettőt, csak 4 órában mentem vissza, és úgy tervezzük hogy ez így is marad pár évig.

A férjem szerint ez teljesen rendben van, neki nincs kifogása, közös döntés volt.


Miért kell emiatt megalázni engem, elmondani mindennek?


2014. júl. 22. 15:20
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
89%
Ne erdekeljen, hogy ki mit mond. Csupan irigyek. Na kepzeld mit mondananak, ha meg 4 oras munkara se mennel vissza. Bele is bolondulnanak. Mikor erti meg a sok parasztja, ha csaladnak igy jo, akkor nekik semmi kozuk hozza, hogy ki hogy el?
2014. júl. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondott el mindennek? Ha nektek ez így jó, akkor mi köze van bárkinek hozzátok?
2014. júl. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Miért ki mond el mindennek emiatt?
2014. júl. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 zabmester ***** válasza:
97%

Ha nektek nem gond, illetve a munkahelyeden is jó így, akkor mi baj lenne ezzel? Kicsi gyerekeitek vannak, szerintem szuper, hogy nem töltöd a nap java részét a munkahelyen.

Az enyém már nem olyan kicsi, de most saját magamon tapasztalom, hogy mennyire jó, hogy rövidebb a munkaidőm (sajnos csak nyáron, utána újra jön a nyolc óra), hogy munka után még el tudok intézni egy csomó dolgot, és nem munkaidő után, rohanva kell ezekkel foglalkozni.


Ki az, aki emiatt megaláz, megszól? Én még sose kaptam ilyenért beszólást, maximum annyit, hogy "de jó neked", amivel nem tudok vitatkozni, tényleg jó :)

2014. júl. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Élj magadnak és a családodnak. Miért is kell foglalkoznod mások véleményével?
2014. júl. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Korábbi "barátok", munkatársak. Hogy én nem vittem semmire, csak pottyantottam 2 gyereket, mást nem tudok letenni az asztalra.
2014. júl. 22. 15:30
 7/42 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól olvasom, a férjed és a te közös döntésetek volt az, hogy te otthon maradj, és csak 4 órában menj vissza.

És rajtatok kívül ehhez senkinek semmi köze nincs.


A helyedben én "egyik fülemen be, másikon ki" hozzáállást tenném magamévá.

2014. júl. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
52%
Kit érdekel más mennyire irigykedik. Rám is irigyek az emberek, mert itthon vagyok, nem dolgozok, ráadásul gyerekem sincs. Nem érdekelnek, nekem jó így, ez a lényeg, nem mások.
2014. júl. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem ezért nem kéne elítélni senkit, mindenkinek a magánügye, hogyan él. Ha a férjednek így megfelel teljesen rendben van, ráadásul 4 órában dolgozol is.


Én személy szerint nem bírnék ilyen nőt elviselni magam mellett. Én hiszem, hogy minden embernek személyes küldetése van. Maga a fajfenntartás szerintem sem egy nagy durranás és nem életcél, csupán egy állomás az életben mint az érettségi. Hiszen ha mindenki csak ezzel foglalkozna, és a gyerekeink is ezzel foglalkoznának akkor nem lennénk többek egy halom osztódó egysejtűnél.

De sohasem szóltam meg senkit azért mert csak a család az élete értelme, de én személy szerint nem bírnék egy ilyen nőt..


27/F

2014. júl. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
46%

1. Nem kell rögtön irigynek titulálni azt, aki nem ért veled egyet.


2. Nézz magadba. Ha ez neked is 100%-osan megfelel, miért zavar, más mit mond?

2014. júl. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!