Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fenét csináljak a nevelő...

Mi a fenét csináljak a nevelő apámmal?

Figyelt kérdés

Na,először is vietnámiak vagyunk a nev.apám is. 2008-ban anyám vissza ment Vietnámba és nem sokkal később elkezdtek járni az ürgével.(mostantól így hívom a nev.apámat.)De úgy hogy nem is tudtam róla!!! Sőt még a későbbi házasságukról sem.(de megtudtam) Majd 2011-ben megszületett itt Magyarországon és átjött ide az ürge.


Na akkor a mostani helyzet:

Nem jövünk az ürgével. Féltékeny tipus. Utálja anyám legjobb barátját aki jóval idősebb nála és anyám szinte apjaként szereti a l. barátját. Vele mindent megbeszél és csak tőle tudom hog mi folyik a szüleim közt a helyzet. Na szóval annyira féltékeny hogy egyszer elment anya munkahelyéhez, mármint az autójához és kiszedte az akkumulátort. Majd anya is észre vette hogy nem működik a kocsija és felhívta a l. barátját mert hogy nézze meg neki mi a baja az autónak.(apám ezt végig nézte a másik kocsiban a húgommal,de nem hogy elviszi a bölcsibe.) Szal az LB(sajnálom fárasztó mindig kiírni hogy l. barát) mondta hogy hiányzik az akku ezért vettek egy másikat a tescoban. Mikor megvették látták az apámat hogy követte őket. Na jó nagy balhé volt ezért.


Több eset is volt. Pl röviden egyszer az ürge bement a boltba és levágta anyám hosszú haját! Otthon bántalmazza. Azt híresztel anyám baráti körébe hogy megcsalja a LB-ával. Minden hova kösveti őt. Nem hajlandó dolgozni pedig csak anyám szerzi be a pénzt de miatta is rosszul megy a bolt!!!

Esküszöm ez az undorító állat csak ESZIK,ALSZIK ÉS SZEXEL!!!

És ráadásként vissza akar menni vietnámba. Anyám meg azt mondja oké de ő maga nem fog. Na akkor úgy áll a helyzet hogy az ürge visszamegy vietnámba a HÚGOMMAL és én meg maradok anyámmal.


Hát hogy képzeli ezt?



2014. nov. 9. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Torvenyesen tartozkodtok az orszagba?
2014. nov. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a húgod a nevelőapád gyereke. Ha rendezettek a papírjaitok, itt Magyarországon, akkor nevelőapádat anyukád feljelentheti a rendőrségen. Van egy olyan, hogy távoltartási végzés, ilyenkor nem jöhet a közeletekbe nevelőapád. Természetesen el kell válniuk, ilyenkor elkezdődik a gyermekelhelyezés, általában az anyának ítélik a gyereket, ezt a bíróság fogja eldönteni és nem a nevelőapád, aki még zakkant is, tehát gyereket nem fognak rábízni. Utána mehet egyedül Vietnamba, vagy ahová akar.
2014. nov. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az anyukád párkapcsolatába sajnos nem szólhatsz bele, helyette döntéseket nem hozhatsz. Persze beszélhetsz anyukáddal, hogy nem kell neki elviselni a bántalmazást, van másik út is, de úgy gondolom hogy egy felnőtt ember ezt tudja, és ha eddig nem lépett, akkor lehet hogy ezután se fog. Ajánld fel neki a segítségedet, de ha nem él vele, akkor azt kell tiszteletben tartani.

A nevelőapád egyáltalán nem biztos hogy elhagyja az országot, mint ahogy az sem biztos, hogy elválnak anyukáddal. Szóval addig amíg nincs válóper felesleges azon aggódni, hogy mi lesz a testvéreddel. Ha eljön ez az idő, akkor fogadjatok fel egy ügyvédet, aki mindenben képviseli anyukádat és tud neki segíteni.

2014. nov. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy, mondjuk, ha visszamenne... de a húgodat nem viheti csak úgy.... kicsinek gondolom, szóval 99%, hogy anyádnak ítélnék.

Anyukád életébe nem szólhatsz bele, de azért mondd neki, hogy

1. ez így neked nem OK

2. neki ebben mi a jó?

Ő hogy éli ezt meg?

2014. nov. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szóval negpróbálok minenre választ adni.

Nem tudok közbe szólni mert anya nem tudja hogy tudok a dolgukról mivel az LBje mondta el nekem.

Igen törvényesen tartózkodunk. Anya szájából is hallottam hogy elfognak válni. Az ürge meg a húgommal zsarolta hogy jöjjön velük vissza vietnámba vagy elmviszi magával. Nos ez még nekem is homályos de majd kiderítem!

2014. nov. 10. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!