Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljunk ha se veled se...

Mit csináljunk ha se veled se nélküled kapcsolatban vagyunk?

Figyelt kérdés

Szexkapcsolatban vagyunk 11 hónapja és mindkettőnknek van párja emelett, de mégse hagyjuk abba, én belepusztulok ennyi hazugságba már, de mondta hogy el ne járjon a szám, már az ő barátnőjét is sajnálom mert ezt tesszük.

26/L 27F

22/L 23/F


2014. nov. 11. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Hagyd abba! Ennyi! Köszönj el, szám töröl, kapcsolat megszakít. Nem kell túldramatizálni, csak dugni akar, semmi mást. Becsüld magad többre, és ami még fontosabb, a párodat is!
2014. nov. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én az egyenes beszéd híve vagyok. Mellesleg tényleg nem értem, minek vagy együtt a "pároddal", ha orrba-szájba kefélteted magad valaki mással?

Láttam már csúnya dolgokat, vigyázz, ne járj te is úgy.

2014. nov. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Ez nem se veled, se nélküled kapcsolat, csak néha d**tok. Ennyi. Egyébként ne sajnáltasd magad, te vállaltad ezt a helyzetet, akkor vagy vess neki véget, vagy folytasd, de ne rinyálj miatta.
2014. nov. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
Fúj, de gusztustalan! Szerelem nélkül szexelni valakivel, bár ha megteszed úgy, hogy elvileg párkapcsolatban élsz, akkor ritka érzéketlen és szeretetre nem méltó ember vagy.
2014. nov. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
16%
De sok itt az álszent! :D No mindegy. Kérdező, ez egyébként valóban nem se veled, se nélküled téma, ha csak menet közben nem kezdtél el többet érezni a dugó partnered felé. Jó nem sülhet ki ebből semmi esetre se. Ha már belefulladsz a hazugságokba, fejezd be és önts tiszta vizet a pohárba. A dugó partnered nem tehet ez ellen úgy se semmi olyat, amitől félned kellene.
2014. nov. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!