Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem veszi fel a párom a...

Miért nem veszi fel a párom a telefont vagy hív vissza, ha ráér? Vagy akár dob egy üzit. Már nagyon ideges vagyok.

Figyelt kérdés

Most négy napig a cég megbízásából egy másik városban dolgozik, holnap jön haza (irodai jellegű munka). Tegnap este óta próbálom elérni, se facebookon, se sms-ben, se telefonon nem lehet elérni, egyszerűen nem reagál, pedig a telefonja kicsöng, a kártyáján van pénz, és azóta facebookon is volt fent. Tegnap délután, amikor beszéltünk facebookon, már akkor sem volt valami kedves, de betudtam annak, hogy fáradt. És most meg elérhetetlen, pedig lenne alkalma. Nem hiszem el, hogy nincs egy sms-esnyi ideje vagy annyira felvenni, hogy később visszahív.

Nem értem a viselkedését, oka sem lenne haragudni rám, nem tettem semmi rosszat.

Miért nem jelentkezik? Nagyon aggódok érte.


2014. nov. 12. 19:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
73%
Tudom, hogy nem erre a válaszra vársz, de ezt csak ő tudná megmondani, mi nem... Legalább tudod, hogy jól van, mert volt fent Facebookon. Majd otthon megbeszélitek, mi oka volt erre.
2014. nov. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Csak mostanában sok volt a vita, felmerült a szakítás lehetősége is, viszont mégis együtt maradtunk, mert mindketten szeretjük egymást. Azóta béke volt, ezért nem értem, hogy ez most szakítás akar lenni, vagy haragszik rám?

De egyenes jellem, tehát megmondaná a szemembe.

Mindenesetre nagyon ideges vagyok és féltem őt.

2014. nov. 12. 19:27
 3/26 anonim ***** válasza:
73%

nem kéne állandóan a nyakán lógni talán. Kurv4idegesítő ám, amikor a nőd el akarja számoltatni az idődet. Mintha jogosulságotok lenne az összes szabadidőnkre...


Majd keres, ha hiányzol neki. Viszont ha az agyára mész folyamatosan, sosem fogsz hiányozni.

2014. nov. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
40%

Egészen biztos, hogy nem a munka köti így le. Éppen az elfoglalt emberek képesek visszahívni, mert ők beosztják az idejüket.


Vagy nem dolgozik, sok ilyent láttam már, vagy nem egyedül csak dolgozik.

Engem is hívtak már szeretőnek "kiküldetésre", csak nem mentem.

Ne aggódj, valszeg jól érzi magát, nagyon is.

2014. nov. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
66%

Esetleg élvezi azt, hogy most távol van tőled, és nem akar veled beszélni. Ne nevess, komolyan gondolom.

Van valami sürgős megbeszélnivalótok? Ha nincs, akkor hagyd.

2014. nov. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nem elszámoltatni szeretném, hanem egy fontos dolog miatt kéne elérnem (ezt meg is írtam neki egy sms-ben, miután nem vette fel). Ha nem lenne fontos, akkor nem izgatnám magam ennyire, bár még sosem volt, hogy ilyen sokáig nem jelentkezett.
2014. nov. 12. 19:35
 7/26 anonim ***** válasza:
54%
Hát, ha tudja, hogy fontos, tudja, hogy mi a téma, és ennek ellenére nem keres, akkor igen, arra tippelnék, hogy gond van kettőtök között. Talán most tudott egy kicsit gondolkodni kettőtökről, távol tőled, és talán elhatározásra jutott.
2014. nov. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy pontosan miről, csak azt, hogy fontos. És azóta sem lehet elérni, nem is keresett.
2014. nov. 12. 20:14
 9/26 intrepid ***** válasza:
91%
Volt már, hogy mérhetetlenül dühös voltam, - nem rá, más gondom volt, - direkt elkerültem az asszonyt, nehogy türelmetlenségemben őt bántsam meg.
2014. nov. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
44%

az, mert valami számodra fontos, nem jelenti, hogy másnak is az.

Másrészt, lehet, hogy azt hiszi ez csak egy ürügy, hogy beszéljetek.


Amúgy ismerős szitu, és sem tudom megértetni a barátnőmmel, hogy azért, mert neki sok a szabadideje, nekem még nem lesz sok, és baromira zavaró, amikor pittyeg a telefonom mer üzenget, aztán besértődik h nem válaszolok, amikor elfoglalt vagyok.

2014. nov. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!