Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy létezhetnek ilyen nők,...

Hogy létezhetnek ilyen nők, mint ő?

Figyelt kérdés
A történet a nyolcvanas évek végén kezdődik, az akkori barátnőm rávetette magát egy jelentéktelen csávóra, és már az első randin le is feküdtek, mikor a pasinak még vidáman tartott a kapcsolata. Aztán a pasit kitanultatta, szerzett neki protekciót itt-ott, karriert csinált neki. És hogy ezt a pasi mivel honorálta? Azzal, hogy 15 éve folyamatosan csalja őt, a barátnőivel, kollégáival, krvákkal, és gyakorlatilag mindenkivel. A nő tudott ezekről, de mindig megbocsájtott neki, sőt még ezek ellenére is hozzáment és szült neki három gyereket. A férfi azóta is csalja (kutyából nem lesz szalonna) de valahogy mindig rá is jön szegénykém, de a gyerekek miatt nemhogy nem rúgja ki, hanem mindig visszafogadja, és újra meg újra bedől neki. Annyit tudok még,mert elmesélte, hogy ő is szerelmes volt az évek alatt más férfiakba, még is hűséges maradt a párjához. És azt is elmondta, hogy lehetett volna még két gyerekük, de a párja kérésére elvetette őket, pedig anyagilag nem állnak rosszul, mindkettőnek két állása van. A nő már csak a gyerekeinek él, depressziós lett, a kapcsolatom is megszakadt vele, pedig egy időben akartam volna neki segíteni. Mindenért magát okolja, egy roncsnak tartja magát, és amennyire én ismerem, élete végéig tűrni fog, minthogy elváljon. Nem értem őt, és nagyon sajnálom, hogy hagyhatta hogy ennyire kihasználják? Nem találok rá semmilyen elfogadható magyarázatot.
2010. jan. 28. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Mindenki a maga eletenek a kovacsa. A baratnod ezt kovacsolta ossze.

Es mindenki megeszi amit fozott! Ugye ez is milyen igaz egy mondas? A baratnod sajat maganak csinalta a boldogtalansagat.

2010. jan. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
genyó dolog a szerelem :(
2010. jan. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Igen sajnos vannak ilyen nők.Nekem az egyik barátnőm is ilyen volt,hiába csalta,verte ő akkor is szerette a pasit.Szült neki gyereket,hol együtt vannak,hol külön.Volt hogy már a szomszéd hívta ki a rendőröket.Hiába beszélünk neki mindig visszafogadja.Valamelyik nap mondta hogy milyen boldogok és hogy szeretnének kistesót.Akkor mi szerintem hiába tépjük a szánkat.Én sem találok rá magyarázatot.Szerintem vannak nők akik ezt a megaláztatást igénylik,vagy nem is tudom.
2010. jan. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Hagyd. Segíteni csak azon lehet, aki engedi.
2010. jan. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem szoktam ilyet mondani, de a barátnőd magának kereste a bajt. Ne mondd már, hogy bárki kényszeríthet egy nőt, hogy vetessen el 2 gyereket, ha nem akar vagy, hogy muszáj a gyerekek miatt együtt maradni (valószínűleg szenvednek). Egyébként meg nem tudom, hogy mit csodálkozol. Azt mondod, hogy a barátnőd "rávetette magát egy jelentéktelen csávóra, és már az első randin le is feküdtek, mikor a pasinak még vidáman tartott a kapcsolata." És a barátnőd nem tudott a hapsi kapcsolatáról? Mert ha igen, akkor ő is volt szerető, egy nőt vele csaltak meg, most meg vele teszik ugyanezt. QA magyarázat meg az, hogy ez a nő fél lépni, neki is így kényelmesebb, mint egy teljesen új életet felépíteni. Én nem sajnálom főleg, ha szeretőből lett feleség.
2010. jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

A kedvenc mondatom és magamnak is ezt szoktam mondani:

ha leszakította, szagolja...

Ne haragudj, de a saját hülyesége miatt tette tönkre az életét. Nekem is van egy hasonló a családomban, én 5 évig próbáltam rajta segíteni, mindent megtettem és mindannyiszor visszalépett. Rájöttem az ő élete nem az enyém, ha tönkretette akkor viselje el a következményeket. Akinek nem kell a segítség...megérdemli

sajnálom a negatív válaszom, de ez a helyzet

2010. jan. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Money
2010. jan. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
A nő helyébe kirúgtam már volna!!!A nő is hülye ha nem rugja ki..Mert ismerjük a mondást..
2010. jan. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

Nekem egy másik történet kerekedik ki:

A barátnőd lenyúlt egy pasit,tehát tisztában volt vele milyen mégis hozzá ment.Sőt!Mindjárt három gyereket is szült.Valószínűleg nem érdekli,hogy a psi félrejárkál(tudta az elején is),hiszen végül mindig otthon köt ki.Anyagilag jól állnak,majd hülye lenne elvállni,hogy utánna kuporgasson ,hogy a gyerekeit el tudja tartani.Mit változna az élete azon kívül,hogy kevesebb lenne a pénze?JHa szerelmes volt,akkor meg is csalta ő is a férjét(kivéve,ha szerelme tárgya nem kért belőle).Ja,hogy abortuszra ment kétszer?Akkor az a két gyerek annyira nem is kellett neki..könnyebb mással takarózni.

Nem kell sajnálni,nem kell élete végéig tűrnie.Eljön az az idő,amikor a pasinak nem lesz kedve6tehetsége más nőkhöz,ekkor eldöntheti,hogy boldog aranylakodalmasok lesznek,vagy megkesiríti az öreg utolsó éveit...

2010. jan. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Csúnya dolog!

Vannak emberek, akik nem tudnak elszakadni egy már "jól megszokott pokolból", ami a biztonság érzetét adja nekik furamód.

2010. jan. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!