Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetértetek azzal hogy egy...

Deákné Vászna kérdése:

Egyetértetek azzal hogy egy feleség legjobb barátnője sokszor a legnagyobb ellensége is?

Figyelt kérdés
A minap láttam egy TV műsort, amiben ismert, népszerű nők beszélgettek a témáról és arra a következtetésre jutottak, hogy nő és nő között igaz barátság nincs, csak idő kérdése, hogy mikor válnak egymás riválisává.

2014. nov. 19. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Egyetértek. Két igaz barátom van, az egyik férfi, a másik leszbikus nő. Hetero nőkkel egész életemben csak szívtam, most már nem is próbálkozom. 2 hatalmas csalódás volt és sok kisebb. Nem túráztatom magam feleslegesen többel. Maradnak felszínes ismerősök csak.
2014. nov. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Azok a bizonyos népszerű nők és az 1-es válaszoló így élték meg.

A legjobb barátnőm és én nem, bár lehet, hogy az elmúlt 12 év még nem volt elég idő arra, hogy rivalizáljunk...

Olyan dolgokon mentünk át, amiről másoknak fogalmuk sincs.

2014. nov. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Nem.

30 évvel a hátunk mögött mögött mondhatom, hogy soha az életben nem rivalizáltunk. Jól kell barátot is választani.

2014. nov. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Két közeli barátomat is érinti a kérdés. Az egyik feleségét a legjobb barátnő rúgatta ki a munkahelyéről és most már ő van a helyén, a másiknak a házasságát akarta szétrobbantani a legjobb barátnő, de szerencsére idejében észbe kapott a feleség és a férj is, így nem járt sikerrel a barátnő.
2014. nov. 19. 16:06
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

De nem barátnő az, aki ilyet tesz. Tehát az egyik fél soha nem tekintette a másikat a barátnőjének, akiért tűzbe menne.


Engem még nem árult el egyik barátnőm sem. Szerintem sok embernek rossz az emberismerete, nem ismerik fel az őszinteséget és a manipulációt.

2014. nov. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Egy IGAZ barátságban ilyen nincsen. Legjobb barátnőm 15 éve ugyanaz az ember, soha nem tennénk ilyet egymással. Nem értek egyet, bár sajnos mint látom, van ellenpélda is :(
2014. nov. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Nekem olyan barátnőm van,hogy megosztja velem a férjét is:)
2014. nov. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Legrégibb barátnőmmel 21 éve vagyunk barátnők, legjobb barátnőimmel (2 van egyetemről ) kb 8 éve, mindegyikükért tűzbe mennék. Azt hozzá kell tenni, hogy két barátnőmben is csalódtam életem folyamán, de...rosszul lettek megválasztva.

Induljatok ki magatokból! Aki azt Írja, nem lehet nő-nő közt barátság, az magáról is kiállít bizonyítványt! Hiszen ha ő nem árulna el másokat, pláne barátait, sőt, bizonnyal számíthatnak rá, akkor legalább egy jó barát létezik, aki nő!

2014. nov. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, lemaradt, hogy Innentől kezdve csak találkozni kell az ilyen igaz barát-embereknek! :)
2014. nov. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!