Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen típusú nő a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú nő a legjobb feleségnek?

Figyelt kérdés

A 2 kategória közül.


Az egyik szolid, visszafogott, családcentrikus, óvónőként dolgozó, elég szerény nő.

Elsőre azt gondolná az ember, hogy ő a tökéletes választás, de az ilyen típusú nőkkel az a gond hogy, olyanok mint egy időzített bomba. Faszán elvagytok, azt hiszed minden rendbe, ő meg csak ketyeg. És mikor a legkevésbé várnád, akkor aztán robbannak. Betöltenek egy bizonyos kort, és rájönnek hogy még mennyi mindent nem tett meg. Elkezdenek bulizni, pasizni és ezzel együtt félrejárni. Aztán megy a rinyálás, hogy a férjük otthagyta 2-3 gyerekkel.


A másik kategória a vagány, bevállalós, bulizós műcsajszi. Aki egész idáig strigulázta a pasikat. Csak most rájött egy olyan hóbort, hogy kipróbálna egy teljes új dolgot. Feleség akar lenni, gyereket akar stb. De az ilyennel meg lehet működne egy darabig, aztán rájönne, hogy ő egész életében élt, bulizott, pasizott, és ez a jókislány szerep, mennyire uncsi neki. Ő többet akar. És ugyanúgy végződne a történet, mint a másik kategóriával.

De viszont régebben volt egy olyan elmélet, miszerint a prostikból lesznek a legjobb feleségek. Mert az már kikefélte magát és az nem fog félre menni. Az megbecsüli ami van. Régen a katonatisztek, ezért vettek el prostikat. Mennyire lehet igaz ez az elmélet?



2013. dec. 8. 10:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Az a nő, akibe szerelmes vagy, a legjobb feleségnek.
2013. dec. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
Ezek az általánosított elméletek igen ritkán működnek, mivel igen ritkán találni két tök egyforma embert, pláne akiket így be lehet kategorizálni.
2013. dec. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
az első kategória... hogy miért? mert egy nő csak akkor kattog, ha hagyod neki... ha csak ülsz a kanapén és iszod a söröd persze hogy megunja és ott hagy.. ha szervezel programokat a gyerekek előtt, közben, után és még nyugdijasan is akkor nem fog elhagyni... ha megszereled vagy szerelőt hivsz ahhoz ami elromlott nem pedig majd majd majd akkor nem fog kattogni
2013. dec. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%
Két nő van az életedben, és most döntés előtt állsz, melyiket vedd el? Javaslom egyiket se. Ha nem érzed azt, hogy igen, őt akarom látni minden reggel magam mellett, hozzá akarok bújni, ha ketten vagyunk, kényszert érzek, hogy puszilgassam,örömet okoz, ha örülni látom, akkor nincs miről beszélni. Merthogy létezik ilyen egy párkapcsolatban, nem csak a könyvekben és a filmekben. Ilyen racionálisan dönteni számomra lehetetlen. Nyilván a fenti jellemzőkön kívül kell még sok egyéb, de ezt érezni, látni kell, nem lehet előre skatulyázni. Sok sikert a helyes döntéshez!
2013. dec. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
98%
Gondolod, hogy csak két kategória van? Meg szerinted a vége úgyis az , hogy az összes nő elk.rvul? Előbb tedd rendbe a lelki életed, aztán majd találsz egy nőt, akit feleségül veszel, anélkül, hogy ilyen ostobaságon agyalnál.
2013. dec. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Szánalmas ez a kérdés, alaposan felbosszantott. Szerintem vedd el saját magadat, kérdező, nálad tökéletesebbet úgysem találnál.
2013. dec. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, a három skatulyádat kategóriák ezrei közül emelted ki, nem pedig úgy kezeled, mint két kizárólagost. Utóbbi esetben ugyanis nem lenne a világon olyan nő, akivel le lehet élni egy életet (a prostituáltakat leszámítva).


"De viszont régebben volt egy olyan elmélet, miszerint a prostikból lesznek a legjobb feleségek. Mert az már kikefélte magát és az nem fog félre menni. Az megbecsüli ami van. Régen a katonatisztek, ezért vettek el prostikat." -> Ennyi erővel a bulizós plázamacska is "kikeféli" magát idővel, és éppolyan őszintén fog másra vágyni, mint egy hivatásos. Régen azért szűkítették a tényleges fizetősökre a kört, mert másmilyenek nemigen voltak. Értsd: vagy gondos háziasszonykának lett nevelve egy nő, s azzá is lépett elő később, vagy a teste árulása révén volt csak képes pénzhez jutni. Nem volt olyan liberális a társadalom, hogy kedvből való kettyintgetést, hétvégi pasifalást csak úgy megengedjen.


Szerintem nem helytállóak a levezetéseid. Azért sem, amit feljebb írtam, a többit meg a 3. válaszoló fogalmazta meg előttem. Hogy az általad felvázolt típusokon kívül mi minden létezik, abba már bele sem folynék.

2013. dec. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
Vagány vagyok, bevállalós, bár műcsajszinak nem tartom magam, eredeti rajtam minden, és a viselkedésemben sincs semmi megjátszás. Tény, hogy szeretem a férfiakat, a strigulázás nem az én műfajom. Egyelőre nem áll szándékomban lekötni magam, a gyerek pedig talán a hosszútávú terveim között szerepel. Mégis úgy gondolom, jó feleség leszek egyszer, ha megérek a feladatra, de csak annak, aki ENGEM akar majd a feleségének. Nem lehet általánosítani, hogy én márpedig bárkihez hozzámehetek, akkor is jó feleség leszek. Lehet, hogy valakit a hideg rázna tőlem 3 év után, más meg a csillagokat lehozná, mert még akkor is úgy imádna. Honnan lehet ezt megállapítani? Annyira mások vagyunk, és mások az igényeink. Lehet, hogy te se kellenél mindkét típusnak, mert az egyik elküldene melegebb éghajlatra, és akkor már nem lenne miből válogatnod.
2013. dec. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%
Elírtam: a gyerek pedig talán a hosszútávú terveim között SEM szerepel.
2013. dec. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"Milyen típusú nő a legjobb feleségnek?"


Már készül a prototípus Japánban.

Ha nem használod, csak visszateszed a szekrénybe.


(Nem beszél vissza, nincsen anyós sem, és nem pályázik a vagyonodra!!)

2013. dec. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!