Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt nők! Hogy jöttetek...

Megcsalt nők! Hogy jöttetek rá, hogy vmi nincs rendben? Mit léptetek ezután?

Figyelt kérdés
2014. nov. 24. 00:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Igen, legyszi meseljetek, hogy megtanuljam, hogy ne bukjak le :)
2014. nov. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%

Kibukott az általános tisztességtelen jelleme, nem korlátozódott a nőügyekre, mindenkit manipulált, átvert.

Nekem max. 6 hónap kedvesi viszony kell, hogy nagyon egyértelművé váljon, hogy nem koherensek a dolgai egymással, és hogy nem tartja be a nekem tett ígéreteit, és nem számítanak neki a hozzá közelállók érzelmei.

2014. nov. 24. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
Ja, mit léptem? Számonkértem. Egyre egyértelműbb megfogalmazásokat tettem és ígértettem meg vele, amit később nem tud kimagyarázni. És ekkor már nagyon figyeltem és az így észlelt ellentmondások már megerősítették a gyanúmat. Ahol volt konkrét másik nő, megpróbáltam kommunikálni vele. A reakcióból egyértelmű volt, hogy egész más történetet tud a férfiról. sokszor még épp azt tudta, hogy én vagyok a harmadikként a képben, miközben úgy tudta, hogy a fiú az én kedvesem VOLT, én pedig nem tudtam róla, hogy volna valaki más, sem arról, hogy mi már nem volnánk együtt.
2014. nov. 24. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%

Ja, és nem megcsaltnak, hanem becsapottnak nevezném és éreztem magam. Ez messze viszi a prímet, EZ a sérelmi pont.

Amikor elmesél egy sztorit, hogy mi történt vele és a szüleivel előző nap, majd találkozunk a szüleivel és mondom nekik, hallom, mi történt tegnap, erre ő lepisszeg, hogy 'pszt, ők nem tudják!'... és néznek rám furcsán a szülők... és ez megy hosszú távon, és látom, ahogy az egész környezetem kezd furcsán nézni rám, és egy részük leválni rólam...

2014. nov. 24. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%

Én nem tudok róla, hogy megcsaltak volna, normális partnereket szoktam választani.


De ha mégis megtörténne, akkor távozna rögtön a lakásomból, vagy én mennék aznap haza.


Hogy lehet rájönni? Emberismeret, nézz a szemébe, mit látsz viszont.

2014. nov. 24. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

Tudod, ha valóban szeret valaki, akkor a szemében is ezt látod, szeretet, szerelmet, őszinteséget, belefeledkezik a tekintetedbe.


Este és napközben is megölel, hozzád ér. Ezt nem lehet napi 24 órában eljátszani.


Jön a fáradt vagyok, sok a stressz, és a kamu szöveg.


A sumák pasi csak bókol, hiteget, étterembe is elhív, hogy teljes legyen a színház, ha a szemedbe néz, akkor sem őszinte, és ezt látni. De a legtöbb még a külsőségekre sem hajt.

2014. nov. 24. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19%

5: "normális partnereket szoktam választani"


Ha ez így volna, ma is az elsővel volnál.

Nem kötözködésből, csak logikai bukfencet írtál.

Többek között ilyeneket lehet észrevenni azokon, akikről a 2-3-4.-ben írtam, és amin lebuknak.

2014. nov. 24. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

6: Amit írsz, a párkapcsolatnak egy olyan érett szakaszában fordulhatna elő, ahova nem jut el a kapcsolat egy hazug jellemű partnerrel.

Közelében sem voltam annak, hogy bárkivel összeköltözzek, az udvarlási idő alatt bukott ki a kettős életre való hajlam.

2014. nov. 24. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8: egyről beszélünk.
2014. nov. 24. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%
Észreveszed!Megváltozik veled szemben!Dugdossa a telefont,kifogásokat keres(hajmeresztőeket)hogy miért nem ér rá veled lenni,két keresztkérdés és már le is bukott.Nem tudja kétszer ugyanúgy előadni a sztoriját.
2014. nov. 24. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!